побольшомусекретику• 08 апреля в 13:51

Можливо хтось знає

А шо сталося?• 08 апреля в 13:52
З бісиками• 08 апреля в 13:52
Нет конечно , пусть для гостей стоит.
Сиамская сороконожка• 08 апреля в 13:53
А чего ждать?
12 галюцинаций• 08 апреля в 13:54
Можна) Зараз модно
Сонячний день• 08 апреля в 13:54
Нет, конечно, это же для особого случая
90x60x90• 08 апреля в 13:54
на Пасху не забудьте перемыть)))) а потом опять в горку поставьте)
90x60x90• 08 апреля в 13:55
Ответ дляСонячний день
Нет, конечно, это же для особого случая
на Перемогу можна ж буде?)
Свисток ля-минор• 08 апреля в 13:58
Ммм росіянські приколи на українському форумі. Ви розумієте, що такі картинки створюють росіяни для росіян? Ви розумієте, що росіяни знищують нас? Скільки ракет вам на голову потрібно, щоб доперти, що це не нормально??
Свисток ля-минор• 08 апреля в 13:58
Я вас вітаю, скаргу надіслано
Оце фіфа• 08 апреля в 14:01
Ответ дляСвисток ля-минор
Я вас вітаю, скаргу надіслано
Оце фіфа• 08 апреля в 14:02
Я кстати недавно продала за 600 грн, салатницы, в Харьков отправила. Так что есть спрос.
ЖонДуан• 08 апреля в 14:05
Так Великодень незабаром.
Вже можна перемити і чекати
Продавчиня кіз• 08 апреля в 14:06
вже встигли майже весь і перебити в процесі користування))
тільки стопки залишились) відвезла на дачу, бо з цієї тари нам нічого пити)
ЖонДуан• 08 апреля в 14:08
Ответ дляОце фіфа
А я кльоші купила,таких ніде раніше не бачила.

Лафітниці найшла дешево,тепер ціна втричі вища.
Я люблю таке.
До речі,висюльки до сиарих люстр продала поштучно,вийшло в три рази дорожче,ніж сама люстра.
А скільки груп в фб є з такими товаром!
ЖонДуан• 08 апреля в 14:08
Ответ дляПродавчиня кіз
Продайте поштучно,люди шукають до комплектів
Котомафия• 08 апреля в 14:09
Ответ дляСвисток ля-минор
До чого це? у кожній 3 родині такі серванти, ще з радянських часів, ви хочете зараз сказати що Радянський союз то расия все?
Я Головна• 08 апреля в 14:15
Ответ дляСвисток ля-минор
В Україні нема, хто зберігає старий посуд на потім, свята?
Оце фіфа• 08 апреля в 14:15
Ответ дляСвисток ля-минор
У моей мамы вся мебель сссровская, она украинка, причём здесь россияне? Хрусталь то-же имеется, из киевского хрустального завода. Куплен при ссср ещё.
Продавчиня кіз• 08 апреля в 14:15
Ответ дляЖонДуан
та ви що, мені ще тільки недобитий посуд продавати.
Тут би свої нові речі збагрити, але немає ні часу ні натхнення цим займатись.
Взагалі не вмію це робити(
ЖонДуан• 08 апреля в 14:23
Ответ дляПродавчиня кіз
Взагалі не вмію це робити(
Розумію..
Лотами виставте -буде швидко і без гемору.
Обнемашечка• 08 апреля в 14:26
у нас были наборы посуды Мадонна, думаю многие знают. Привезли их из Германии в 80-х годах. Так их доставали только на великие праздники, и вечно мы с сестрой были перепуганные -не дай Бог разбить. В общем, хранилось все это за семью печатями, и когда мы с мужем купили дом, мама нам эти наборы посуды подарила. Как нечто особенное. Но мало того, что им пользоваться не было никакого желания, так еще все это и сгорело вместе с нашим домом в начале войны. В принципе, у меня такая позиция, что я живу здесь и сейчас и не знаю, что будет дальше - потому я ем из красивой посуды, пользуюсь красивыми вещами, ношу шикарное белье и радуюсь каждому дню.