ВсеЧетко• 08 апреля в 15:00

Дошкільний заклад. Які документи? Довідка 086? Достатньо?

Бачу дівчата питають. Відповідей майже нема. Розкажіть будь ласка.
Давно без алко• 08 апреля в 15:02
Есть списке в каждом саду или на их сайте.
Дон Пэдро• 08 апреля в 15:12
Зараз вже до дитсадку не ходять все це питати?

Як я кажу своїм дітям, як ми навчалися/ вижили без інтернету?)))
Фрикаделька• 08 апреля в 15:29
ну так довідка у педіатра, свідоцтво про народження, заява. ну і коли прийде запрошення, то конкретно уточнити у садочку
автор ВсеЧетко • 08 апреля в 16:42
Ответ дляДавно без алко
есть :) 3. Медична довідка (оригінал) відповідно до наказу МОЗ від 25.07.2023 №1351 про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти. Но ! ’Для отримання довідки форми 086/о дитина має отримати всі щеплення’ Вот отсюда и вопрос ’то нахіба’ путать людей и требовать ненужные справки .
автор ВсеЧетко • 08 апреля в 16:45
Ответ дляДон Пэдро

Ходять ) а коли фізично не мають можливості, то звонять і пишуть ) Просто різна інформація, дуже різна.
А дітям питання ставите правильне, бо хоч і я зростала так як Ви, зараз не уявляю як виживати без інтернету.
Жаль тільки у Вас нема відповіді на питання)
автор ВсеЧетко • 08 апреля в 16:47
Ответ дляФрикаделька
а кому Ви б вірила більше : педіатру, садочку чи Закону ? тут у всіх ’учасників’ нестотиковочка
Фрикаделька• 08 апреля в 17:28
Ответ дляВсеЧетко
не зрозуміла, навіщо мені комусь вірити. недавно дитину оформляла в садок, то такі документи.
автор ВсеЧетко • 08 апреля в 17:39
Ответ дляФрикаделька
бо вони кажуть за різні довідки. чого просто не скажете які довідки (або довідку) садок від Вас очікував? Ви ж читали питання) просто , без образ, так відповідають майже всі, ніби це якийсь секрет секретний)
Дон Пэдро• 08 апреля в 20:48
Ответ дляВсеЧетко
Ви дуже дивна, якісь претензії до незнайомих людей, в тому, що самій потрібно дізнатися.
автор ВсеЧетко • 08 апреля в 21:45
Ответ дляДон Пэдро
Якшо Ви вбачаєте тут притензію, то дивна із нас двох не я Бо я лише дала зрозуміти , шо Ваша порада недієва) пояснила чому - всьо. Всього доброго !