Рогнеда Карповна• Изменено сегодня в 15:58
Підштаники на осінь
Чи радите купувати кальсони Дюна, або Місюренко на піддівку хлопцю на осінь ?
Рогнеда Карповна
• сегодня в 16:02
Ответ дляДівчина Гілмор
Колготки надьожніше
Чому так вважаєте?
Рогнеда Карповна
• сегодня в 16:56
Ответ дляСпайдерВумен
Нормальна термо-білизна.
Купували? Який відгук дасте
Ответ дляСпайдерВумен
Нормальна термо-білизна.
У вас син носив ?
СпайдерВумен• сегодня в 17:29
Ответ дляІлона-06f6
У вас син носив ?
Так, і зараз носить, дорослий.
В основному Крафт. Але і ’базарні варіанти’ були.
Ответ дляСпайдерВумен
Так, і зараз носить, дорослий.
Напишіть в дірект, якщо можна, запитаю за «базарні варіанти «
Ответ дляСпайдерВумен
Так, і зараз носить, дорослий.
Вашому скільки ?
СпайдерВумен• сегодня в 17:46
Ответ дляІлона-06f6
Вашому скільки ?
Зараз 22
Є ще 12
У нас всі термуху носять. Чоловік, діти, Я теж. Правда в морози я ношу лосини з хутром, бо Мерзляк. Тут навіть меринос мені не підходить.
Є ще 12
Ответ дляСпайдерВумен
Зараз 22
Є ще 12
Це вам повезло що слухається і носять , а які варіанти носили ?
СпайдерВумен• сегодня в 17:52
Ответ дляІлона-06f6
Можу написати, що не зайшло
Кіфа
Коламбія (це не з базарного)
Що брала - назву не пам´ятаю. На дотик як трикотажні, в обтяжку, з гульфіком, начос типу флісове напилення.
В Києві Дарницький ринок (до мене близько). Там є палатка з білизною. Знаю де брати, щоб якісне.
Кіфа
Коламбія (це не з базарного)
Ответ дляСпайдерВумен
Можу написати, що не зайшло
Кіфа
Коламбія (це не з базарного)
Кіфа
Коламбія (це не з базарного)
Коламбі вони жорсткі, хотілос б хб типу колгот
СпайдерВумен• сегодня в 17:55
Ответ дляІлона-06f6
Якщо хлопчик не підліток - ’Африка’ більш менш. З тонких. Вони саме як колготки, тільки з гульфіком і без шкарпеток. Непогана резинка.
СпайдерВумен• сегодня в 17:55
Ответ дляІлона-06f6
Доречі саме хб без синтетики краще не брати - розтягнуться коліна, незручно буде і вигляд не той.