Весела бджілка• 08 апреля в 21:05

Рівне, Львів чи Київ

Яке місто Ви б обрали для життя?
БЦАшка• 08 апреля в 21:06
Львів чи Київ. Мешкала і там і там.
А я с Рио-де-Житомира!• 08 апреля в 21:06
Там , где работа с достойной оплатой
КондуктЕр тролейбуса• 08 апреля в 21:07
Я б переїхала з Києва в Ужгород, якби чоловіка там би не чіпали. Не витримую ці обстріли
Чарівна патика• 08 апреля в 21:09
В Київ їдьте
Сапай вазони• 08 апреля в 21:11
Киев
автор Весела бджілка • 08 апреля в 21:12
Ответ дляЧарівна патика
В Київ їдьте
Чому? Більше варіантів роботи?
Скоро_вчера• 08 апреля в 21:13
Только Киев
Сяду на шию, дорого!• 08 апреля в 21:14
Подумайте про Луцьк 👍
Чарівна патика• 08 апреля в 21:14
Ответ дляВесела бджілка
Чому? Більше варіантів роботи?
А ви без роботи?
Маю рацію• 08 апреля в 21:23
Автор, щоб зробити такий вибір треба розуміти, яка робота. От, наприклад, працювати в Києві офлайн і їздити на роботу 1,5-2 години, це одне. В Рівному, думаю, ви доїдете за 30-45 хв.
Ви де працюєте?
Також, чи любите ви всі ті грошевитягувальні заклади))) типу ТЦ, ресторанів модних? Самі ж розумієте де їх більше.
Я би особисто обрала Львів, тільки по тій причині, що ще задалеко до війни мріяла пожити там півроку, +малюю, а там багато галерей, музеїв, і всякого такого творчого.
PORKA• 08 апреля в 21:27
Після якого міста обираєте? Що в багажу з собою? Які плани? Плануєте купувати житло?
Магиня• 08 апреля в 21:34
Мені Луцьк сподобався.
Львів... специфічний. Ну а плюси/мінуси Києва Ви і самі розумієте.

Живу у Києві, переодично хочу переїхати куди завгодно, де безпечно.
Инфотуфелька• 08 апреля в 22:06
не люблю Львов, но люблю Киев.
Поэтому для меня выбор очевиден.
Но к сожалению в Киеве сейчас обстрелы , а во Львове нет.
наКоблучках• 11 апреля в 09:49
Ответ дляВесела бджілка
Чому? Більше варіантів роботи?
я живу в Рівному. Ні в Київ, ні у Львів не поїхала би. Не люблю на роботу по 2 години добиратись і постійні натовпи.