Танго утрьох• 09 апреля в 12:41
Відмовити чи ні?
Маю підробіток прибирання будинку раз в 10-12 днів. Інколи прихожу, як нікого немає вдома і застаю такі завали (фото). Все б нічого,і оплата погодинно,але більше 5 год оплачувати не хочуть. А ще будинок великий і мені приходиться робити дуже швидко.
Коли всі вдома,то речі і іграшки самі прибирають.
Думаю ,може відмовити в допомозі.
Inconvenient• 09 апреля в 13:23
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Inconvenient• 09 апреля в 13:35
Ответ дляПарасюха
а чому не можна обговорити з хазяйкою? може, їй і не принципово, щоб ви то все розкладали. А може - принципово, і буде доплачувати за такі дні.
Просто ще момент, що ви то все робили, і встигали, і нічого не казали, а тепер прийдете і скажете - я не встигаю, то трохи дивно може виглядати, але ж поясните, як нам тут, що інтенсивність праці зростає, і значно втомлюєтесь, то або доплата, або завали не чіпаєте
Як правило, працедавці намагаються за ту ж зарплату навішати якнайбільше роботи, це стосується усих професій, доплачувати вони звісно не хочуть. Наприклад, працюєш перекладачем, на тебе поступово навішують роботу спеціаліста з регуляторних питань, потім хіміка, потім менеджера ЗЕД, еколога. И перекладати вимагають в 4 рази більше за норму. А потім ти ще дізнаєшся, що інший перекладач премії отримує, хоча всі складні переклади - на тобі.
Парасюха• 09 апреля в 13:40
Ответ дляInconvenient
то саме собою. Але ж як сам не будеш себе відстоювати, то так і буде. І звісно, якщо ця робота - единий світ у віконечку, тоді морально дуууже важко наважитися сказати щось впоперек(( Це як чоловіки, що ммають роботу з бронню, тримаються за неї з усіх сил((
Але, мабуть, з прибиранням легше знайти щось інше, якщо розмова піде зовсім не туди? то тільки автор знає, яка в них там обстановка
Inconvenient• 09 апреля в 18:15
Ответ дляПарасюха
так, відстоювати себе необхідно, інакше взагалі з роботи не вийдеш, нахабство треба хоч якось зупиняти. Я відстоювала, весь час лаялися. До речі згадала аналогічну історію від знайомих, теж з кожним разом навішували все більше прибирання попри чітку домовленість, жінка була вмушена піти.