Опля Картопля• 10 апреля в 00:46
Важливо змінити прізвище у шлюбі ?
Плануємо одружуватись в цьому році. І ось я задумалась про зміну прізвища. Зі своїм прізвищем живу більше 30 років. Не уявляю, як його змінити і купа документів. Чоловік майбутній адекватних поглядів і залишає вибір за мною. Цікаво чи змінювали ви ? І чому не змінювали, якщо лишили своє ?
Ms. Iphone• 10 апреля в 02:39
Ответ дляА ось і я
Воно так і вилазить, що не хочеться віддавати своє цій людині, прізвище чи ще щось таке, особисте. Якщо звичайно, справа не йде про бізнес, або реальні проблеми з документами.
Це про те, що десь всередині шепче, що він ..дак, але розум це блокує.
«Шепот любви, голос разума, рупор страданий»- це 3 стадії, коли остання це і є розставання зі стражданнями, бо перші дві пропущені.
Доречі, про мудаків, якщо попередні були такі ж,+- то це ваш типаж, який ви притягуєте і обираєте таких, а вони вас, як пазл. Як тільки ви змінитесь, більше той типаж вас не турбуватиме, вони вас не бачитимуть, а ви їх.
Love_Love_Love_• 10 апреля в 02:41
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Чому цікаво не захотів)
А Вам чому хотіти правильно?)
Во во, тим більше в мене поважне українське прізвище, а в нього просте
А ось і я• 10 апреля в 02:50
Ответ дляMs. Iphone
Бажано пропрацювати установки і знайти свої косяки, це пару місяців роботи, щоб вичислити, хто я і кого притягую. Самій не вийде, бо треба кураторство, щоб коригували, з чого починати і що робити далі. Колупаються з дитячими траблами, батьки і оточення в дитинстві,їх вплив, виймають, коригують- замість старого мотлоху кладуть нове. Бо якщо старе вийняти і нічого не покласти, то воно повернеться. Ну і мужики, у них інша психологія, а розуміння, як вона працює у них, дає можливість для вибору і маневрів. Типу як вибрати машину і вміти нею керувати. Серйозне діло, купиш не те, або не вмієш їздити- матимеш проблеми.
из желе я• 10 апреля в 06:27
Ответ дляОпля Картопля
Не кожен чоловік погодиться на дітей не з його прізвищем
Если выбирать нормальных мужчин, а не дебилов из прошлого века, то проблем не будет
ЛижТолько• 10 апреля в 07:59
Я змінила, хоча чоловікові це було не принципово.
Але я мала батькове прізвище, батько ж мені нічого не дав, крім генів. Я його бачила у свідомому віці рази 4, аліменти він практично не платив, чужа мені людина.
Мама не брала батькове прізвище, я одна у сім´ї така була.
мимАпроходила• 10 апреля в 08:29
Ответ дляОпля Картопля
Мій теперішній зі своєю колишньою навіть не розписані були. У сина прізвище батька. До чого тут зміновати-не змінювати до прізвищ дітей. На тему, в першому шлюбі змінила, бо була дурна. Досі гикається мені те прізвище, хоч повернулася на своє. В іншому не змінювала і думок таких не було.
А шо сталося?• 10 апреля в 08:41
3 месяца назад вернула себе девичью фамилию, немного изменила имя, так же поступили все члены моей семьи.
Мой муж сейчас на моей фамилии.
Причина-получение гражданства другой страны и с украинской фамилией, ( которую кстати даже в Украине всегда, все, писали с ошибками) было максимально не комфортно.
Мой муж сейчас на моей фамилии.
Лінива, не каюсь• 10 апреля в 09:40
Вважала, що в одній сім´ї має бути одне прізвище, тому змінила. Але потім пожалкувала, дівоче рідніше було))
Гербарія сушу• 10 апреля в 10:02
Ответ дляЗ царем в голові
Не змінювала.
І дітей домовилися записати на моє прізвище
Отличный у вас муж. Обычно мужчины хотят детям дать фамилию а всего остального поменьше.
З царем в голові• 10 апреля в 10:41
Ответ дляГербарія сушу
Смешно про остального поменьше)
Но действительно таких случаев много, к сожалению.