Зам. зав. Анонима• 11 апреля 2025

В кого была ситуация, что кормили грудью и попали в больницу

Боюсь, что аппендицит, ребенка 3 месяца
Что делать, если заберут в больницу
Уже вся на нервах
Плету интриги• 11 апреля 2025
я первый месяц ребенка 2 недели была в больнице, сын был дома с папой и бабушками, кормили временно смесью, потом вернула ГВ без проблем (в больнице сжеживалась)
тяжкаялюдина• 11 апреля 2025
Мені жовчний вирізали, не було неділю. Антибіотик після операції не пила, то дозволили кормити. Все ок було. Поки мене не було, чоловік Нутрілон купив за порадою лікаря.
автор Зам. зав. Анонима • 11 апреля 2025
Ответ дляПлету интриги
Блин, а если 3 ребенку месяца, может он так резко перейти на смесь?
А почему вы лежали в больнице?
тяжкаялюдина• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А почему вы лежали в больнице?
А яка різниця скільки місяців? дитина себе голодом не заморить, буде пити суміш. Потім знов молоко ваше. Що дадуть, то все їстиме.
So_so• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А почему вы лежали в больнице?
Конечно. Это вообще не будет проблемой.
Я только за!• 11 апреля 2025
Я після родів ( кс) перші дні кормила дитину , потім почались ускладнення ,антибіотики, і я ще на місяць залишилась в лікарні ,а дитину додому чоловік забрав ,кормив сумішшю . Я зберегла ГВ і знову кормила грудьми
Ответ длятяжкаялюдина
Просто я переживая, как он резко перейдет так с молока на смесь
Ответ длятяжкаялюдина
Блин, Как же он без мамочки будет
Это ужас, я не переживу
Ответ дляЯ только за!
Сцеживали молоко?
Я просто сколько не пробовала, не получалось
Оля_с_киркою• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Это норм, скорее от смеси к груди не вернется. Но то тоже такое...
Я сцеживалась до 1,5 мес с двумя, смесь ели аж бегом. И даже легче было в плане коликов и т.д
Королева ганделику• 11 апреля 2025
Я месяц была(
После этого ребенок грудь уже не захотел брать((
Я только за!• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Сцеживали молоко?
Так ,зціджувала . Я дуже хотіла зберегти ГВ і мені це вдалось . Зціджувати виходило лише руками: всі ті молоковідсмоктувачі авент та інші чи то не могли справитись чи то я рукожоп 😆
младокошкина• 11 апреля 2025
У мене був мастит і попала в лікарню, 6 міс дитині було. У мене було мало молока від народження, (мастит не від надлишку молока, а від утворення жирової кульки, яка забила протоку ), і та нещасна дитина висила на грудях по 30 хв і не наїдалася. А коли я пропала, бабусі, звісно, годували дитину з пляшки. Правда, вона спочатку не знала, що з тою пляшкою робити, а потім розпробувала. Я зберегла молоко, але коли повернулася додому, дитина взяла груди, два рази посмоктала і виплюнула, бо не схотіла такі тугі груди з таким мізером молока смоктати. Я ще зціджувалася місяці 3 догодовувала з пляшки.

А от в палаті більшість дівчат повернулася до гв цілком успішно після госпіталізації.

Словом, інколи ти плануєш одне, а ситуація коригує зовсім інше.

Не хвилюйтеся, їдьте і оперуйте апендицит, це ж смертельно.
младокошкина• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не перга дитина таке робить. Це вам не 80ті, сумішей повно якісних і різних.
Ответ дляКоролева ганделику
Я месяц была(
Ого! А сколько было малышу и как так получилось?
Плету интриги• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А почему вы лежали в больнице?
Были осложнения после родов, антибиотики, капельницы, смесь подберет педиатр, это даже проще в три месяца сделать, чем с новорожденным
Ответ длямладокошкина

Спасибо большое
Королева ганделику• 11 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Пять дней
Осложнения после родов(
Нічого вдягти• 11 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
В 80-е была финская смесь Бона, на ней мой вырос,когда я попала в больницу через пару дней выписки из роддома. Сначала мама носила днём,ночью смесью, потом перешёл на смесь и нормально вырос до 1.84 см
младокошкина• 11 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
У кого була, у кого й не було. В 87 цю Бону моя мама через брата в Києві діставала, у нас в облцентрі її не було.
Хоча я мала на увазі першу половину 80х.
Нічого вдягти• 11 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Ну на Малыше тоже куча народу выросла
младокошкина• 11 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ну на Малыше тоже куча народу выросла
У них просто не було іншого виходу. Але зараз можна підібрати ту, яка підходить, а не один Малюк.
Нічого вдягти• 11 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Ну понятно, я к тому,что если тогда росли, то сейчас тем более есть чем кормить.
Ответ дляКоролева ганделику
Пять дней
Осложнения после родов(
А что за осложнения?