Я в дамках• 11 апреля в 19:04

Ви вважаєте лазерну епіляцію вартою своїх грошей і часу?

ReintTycha• 11 апреля в 19:38
Ні
Гроші на вітер
Ждушечка• 11 апреля в 19:38
Ответ дляРаздражевская
а порадьте, пліз, лазерку у Львові, бо вже 6 візитів позаду, а в мене плешивий лобок, а глибоке бікіні практично як було(( Ще й пече пекельно
Если вам больно, то явно что-то не так с мастером
энциклопУдия• 11 апреля в 19:47
И минус здоровье!
Шумелка Мышь• 11 апреля в 20:04
Супер!!! Як на мене це просто знахідка. Але якщо людина перфекціоніст і очікує шкіри без жодної волосинки то там погане буде все. Але для мене природній безбарвний пушок на ногах чи не ідеально в зоні складок глибокого бікіні не проблема. Одна справа голитися щодня скрізь і чере декілька годин ставати колючою скрізь і зовсім інше пушок який я навіть не чіпаю плюс невеличка ділянка в глибокому бікіні котру треба до ідеали трохи голити. І мене 10+ процедур. Але останні то раз на 3-4 міс, тобто 3-4 рази на рік. Для мене то час і гроші не критичні. Ламінування вій куди дорожче виходить в підсумку
Шумелка Мышь• 11 апреля в 20:07
Ответ дляэнциклопУдия
И минус здоровье!
Але + у ментальному здоров´ї для тих кому боді позитив непідходить
Анонім Секретар• 11 апреля в 23:45
Так, відсутність щетини, волосся, що вростає, постійного подразнення

Шкода, що не вистачає грошей робити її стабільно.