Пургену мне• 12 апреля в 15:20
Тут є люди, які не вміють заробляти гроші?
Що з нами не так?
Зам. зав. Анонима• 12 апреля в 19:12
Ответ дляХристя в тiстi
В мене донька студентка підробляла у Львові в ТЦ відділ одягу 700 грн день. Зараз, можливо, ще більше платять
Я з Луцка
Бавовнятко• 12 апреля в 19:40
Я не умею брать деньги ни за что. Хоть много знаю и умею .На подсознании заложено,что что-то делать за деньги стыдно, надо всем помогать бесплатно, торговать стыдно, это спекуляция, если у тебя что-то лишнее отдай по себестоимости или подари. И надо жить очень скромно, порядочные, честные люди довольствуются минимумом, поэтому как только какая копейка появилась, то или доначу, или на лечение кому-то скидываю, или на помощь животным. Или в реале кому-то помогаю. Так и живу уже больше, чем полвека со своими моральными принципами и в бедности. Работаю на низкооплачиваемой, но полезной для людей работе. Радуюсь, когда удается сделать какое-то доброе дело, кому-то помочь. По другому не могу. Хотя и понимаю, что в современном мире так жить неуместно.
Христя в тiстi• 12 апреля в 20:03
Ответ дляviter33
Львів, ’Південний’
700-1000 грн/день
9-18 год. , вихідний - понеділок
Робота неважка
700-1000 грн/день
9-18 год. , вихідний - понеділок
Робота неважка
Ну, так це для автора іформація, що можно працювати і без освіти і не мінімалка.
Христя в тiстi• 12 апреля в 20:07
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я з Луцка
В Луцку,не потрібні продавці?
МаксХмара• 12 апреля в 21:55
Ответ дляLacrimo
Складно тим, у кого батьки навішували стереотипи про економію. Можна уміти працювати але заробляти це про те, щоб получати більше, а працювати менше. Дуже небагато людей з мого оточення хочуть так і не звинувачують себе в тому, що вони мало працюють. Мої родичі мене б зжерли , якби побачили, що я впахую не цілими днями. При тому мої заробітки, якими вони б не були їх не цікавлять. Тільки аби пахала як коняка, інакше я недостойна. А так як приходиш з роботи трохи свіжіша - обовʼязково заколупають , що я не допрацьовую. Це мислення бідності. І я не зможу заробляти , поки я змушена з ними находитись в одному просторі. Але в мене не все втрачено, я з задоволенням валяюсь в вихідні і нічого ге роблю, як ніхто не бачить. А подруга моя своїм батькам втирає, що вони нічого не добились, щоб указувати їй, що вона могла б працювати більше і заробляти ще більше.А у неї є все і час на життя хватає.
Я коли у вихідний нічого не роблю, то відчуваю провину
МаксХмара• 12 апреля в 22:02
Ответ дляА у нас макарошки
Не вміють ті, хто нічого заробити не може. У вас 18 тис на місяць є. Гріх жалітися. Я б щаслива була мати такі гроші.
Дякую за підтримку, я не скаржусь зовсім і прекрасно розумію, що є люди, які взагалі все втратили....просто в мене левова частка йде на лікарів (мушу лікуватись), а в оточенні всі краще набагато забезпені, почуваюсь дико незручно, якщо чесно
Приму в дар• 13 апреля в 01:40
Ответ дляПургену мне
Освіти немає, знань немає, амбіцій немає, лінь, страх. Найбільший заробіток на місяць був 100$.
А как же вы выживаете на эти копейки ? И минималка 150 долларов.
Приму в дар• 13 апреля в 01:41
Ответ дляА у нас макарошки
Я ні скільки не можу. З початком війни розбили житло на лінії фронту і тепер скитаємось з дитиною по орендованим квартирам у прифронотому місті без засобів існування взагалі.
А на что же вы живёте?
Приму в дар• 13 апреля в 01:43
А вот если я работаю 2-3 часа в день и зарабатываю 12-15 тыс грн, а если работаю больше,то и заработок больше. Это значит,что я умею зарабатывать? И в некоторые месяцы даже за 2-3 часа работы в день выходит 25-30 тыс грн в месяц)))
Просто каралева• 13 апреля в 01:47
Ответ дляПриму в дар
что это за работа такая «волшебная»?
Приму в дар• 13 апреля в 02:16
Ответ дляПросто каралева
что это за работа такая «волшебная»?
Фрилансер+ канал на ютубе
Просто каралева• 13 апреля в 02:38
Ответ дляПриму в дар
Фрилансер+ канал на ютубе
Вы автор канала на ютубе ? с монетизацией?
Приму в дар• 13 апреля в 14:59
Ответ дляПросто каралева
Да
Жертва интернета• 17 апреля в 06:36
Ответ дляПриму в дар
Фрилансер+ канал на ютубе
Фрилансите в чем именно? И канал о чем ваш?