На видео мама пытается успокоить малыша с окровавленным лицом. Почитайте комментарии. Казалось бы за эти годы, мы должны привыкнуть к тому, какие кацапы отмороженные ублюдки. Но каждый раз они пробивают дно...
Peppermint Winter• 13 апреля 2025
як страшно, вони зомбі, не зупиняються, бо вже для них буденність бути вбивцями
ReintTycha• 13 апреля 2025
Ответ дляvinika
Там их 140 миллионов
Я от не можу радіти смерті росіян. Мені шкода їх дітей,які загинули Хоч вони нам принесли нам стільки біди.
А всеодно- нема злорадства
Волшебная лампа• 13 апреля 2025
Ответ дляokrukana
та в контакт зайдите и одноклассники.есть боты конечно но и обычные люди-фашисты
в тик токе все ответы на их комментарии удаляют, пишут разжигание ненависти, интересно, правда?
ReintTycha• 13 апреля 2025
Ответ дляvinika
А я не могу им сочуствовать, вот 0 полнейший эмпатии ко всей русне
Я ще мабуть не настільки вигоріла.
Колись нас нищили німці,поляки...Ми їх зарпз в руки цілуємо.
Заздрю білорусами. Пощастило їм з лукою
Волшебная лампа• 13 апреля 2025
Ответ дляLisa_m
Ну от страны убийц, оккупантов и уродов не стоило и ожидать чего-то другого, она всегда нас ненавидели, ненавидят и будут уничтожать.
Первые их комменты под видео - это кино, просто твари
Renesmeе 16• 13 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
А всеодно- нема злорадства
Або ви нікого і нічого не втратили на цій війні або ви ангел неземне створіння
ReintTycha• 13 апреля 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Втратила.
І про це писала.
Як донаших військових відноситься наше ж командування.
Не росіяни.
Колись напишу більше.
Коли буде можна
І про це писала.
Не росіяни.
Колись напишу більше.
Коли буде можна
Renesmeе 16• 13 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Втратила.
І про це писала.
Не росіяни.
Колись напишу більше.
Коли буде можна
І про це писала.
Не росіяни.
Колись напишу більше.
Коли буде можна
як би не відносилося командування із війною і бомбами на нашу землю прийшла рашка і винні лише вони у всіх смертях
Renesmeе 16• 13 апреля 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Ага, буряти не заходять ну і бомжи в Києві теж
Renesmeе 16• 13 апреля 2025
Ответ длячаревна
В 19 коменте подтянулась беженка с сарказмом. Всё, что нужно знать о выехавших
Та мені взагалі цей коментар на голову не налазить, знати що наші пережили в Бучі і Ірпіні і таке писати
ReintTycha• 13 апреля 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Ця війна несправедливо. Мають загребти всіх- коли вже бути прямими. Як під час другої світової. А не директор школи( бо броня) робить новий ремонт, а поряд сімя хоронить тата- електрика
Ответ дляRenesmeе 16
Берите на заметку. А потом, почему плохо относятся к выехавшим.
Да потому, что они злорадствуют украинцам. Вроде выехала живи себе, нет что тотпокоя не дает
Renesmeе 16• 13 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Справедливості взагалі немає у цілому світі, не тільки у цій війні. Чого лише варті закони коли 9річних дівчаток віддають заміж
Mira29-c3c3• 13 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Втратила.
І про це писала.
Не росіяни.
Колись напишу більше.
Коли буде можна
І про це писала.
Не росіяни.
Колись напишу більше.
Коли буде можна
Думаєте хтось про це не знає ?
Але все одно -москаль не людина .