Все буде• 14 апреля в 14:34
панорамний знімок зубів
робила попередній 2 роки тому.
за цей час треба подивитись один зуб
+ ще є карієс на іншому, а я хотіла б без анестезії, тому треба розуміти, чи там все глибоко.
Панорамний не є суттєвим облученням?
тому що все одно треба було 2 знімки робити
за цей час треба подивитись один зуб
Панорамний не є суттєвим облученням?
Все буде
• 14 апреля в 14:52
Ответ дляМіняйловна
Не облучитесь...я делала 2 больших кт..и то облучение суммарное 3.6
а рентген?
Міняйловна• 14 апреля в 15:27
Ответ дляВсе буде
а рентген?
Еще меньше чем кт.на любом аппарате есть уровень облучения написанный
Липка-прилипка• 14 апреля в 19:24
Карієс може бути не видно на знімках. У мене так декілька разів було
Все буде
• 14 апреля в 19:24
Ответ дляЛипка-прилипка
То нема сенсу робити знімок виходить?
Липка-прилипка• 14 апреля в 19:27
Ответ дляВсе буде
То нема сенсу робити знімок виходить?
Чи глибоко карієс, лікар побачить коли тільки розсверлить, буде сверлити поки не прибере всі м´які тканини. Починати можна без анестезії, потім якщо боляче, можна вколоти в будь-який момент.