Не боюся осуду• 12 марта в 08:48

До це за пятна на зубках ?

В стоматолога були два тижні тому, і вона чомусь за них нічого не сказала. Краще сходити ще до одного ? Бо в інтернеті начиталась що це початковий карієс, ці плямки не матові а глянцеві якісь
Купи слона• 12 марта в 08:50
Удалено администрацией...
автор Не боюся осуду • 12 марта в 09:07
Ответ дляКупи слона
Удалено администрацией...
В тебе забула спитать , що мені робити.
Забагаловка• 12 марта в 09:09
По фото все нормально,тем более вы говорите,что пятна глянцевые.Зубы недочищены в пришеечной области.Чистите зубы 2 раза в день качественно,лучше электощеткой,через полгода осмотр.
автор Не боюся осуду • 12 марта в 09:18
Ответ дляЗабагаловка
Дякую вам за відповідь. Так перейшли на щітку яку порекомендував стоматолог, вона за нашу якась більш жорсткіша, монопучком дочищаю, і паста з фтором
Щепотка_совести• 12 марта в 09:30
обычный зубной налет
Мій не такий• 12 марта в 09:53
Деминерализация эмали, в перспективе кариес в стадии пятна.
Акукарача• 12 марта в 10:06
На зубах не налет, белые пятна это деминерализованная эмаль или начальная стадия кариеса. Поможет реминерализация. Жесткую щетку не используйте.
Та никада в жизни• 12 марта в 10:09
Карієс скоро буде
Готова до другої• 12 марта в 10:11
Ответ дляЗабагаловка
Детям нельзя использовать электрощетку из-за вибраций
Зроблено у 80-х• 12 марта в 10:19
Ответ дляГотова до другої
Чому?
автор Не боюся осуду • 12 марта в 10:24
Ответ дляАкукарача
Значить все ж таки треба сходити до іншого лікаря на огляд
Вапщета• 12 марта в 10:34
Ответ дляАкукарача
Какая именно реминерализация?
Вапщета• 12 марта в 10:36
Ответ дляНе боюся осуду
Не треба. Поки не критично. Підтримуйте гігієну і гарно вичищайте пришийкові ділянки. Паста з фтором. В перспективі може виникнути карієс, а може і ні. Скільки років дитині?
Акукарача• 12 марта в 11:21
Ответ дляНе боюся осуду
Лучше сходить, потому что нужно дифференцировать эти пятна. Вариантов проблем может быть больше - кариес начальный, флюороз и гипоплазия. Обязательно к детскому стоматологу.
Забагаловка• 12 марта в 13:56
Ответ дляГотова до другої
Бред.Детская зубная щетка и насадка подходит детям.
автор Не боюся осуду • 12 марта в 13:56
Ответ дляВапщета
Майже 3 роки. Ми були в стоматолога буквально тижні два назад, а вчора присвітила фонариком коли чистила зубки і дивлюсь такі плямки на зубках. Не думаю що вони з‘явились за ці два тижні. І стоматолог на огляді їй проф.гігієну зробив , то наврядчи вона б цих плям не побачила, але чомусь мені про це не сказала. Лише сказала зо ікла зе ростуть, я оце думаю оці плямки білі біля десни саме на іклах- може через те що вони просто ще ростуть?