Сиреневенькая• 14 апреля в 20:48
Ви робили голковий RF-ліфтинг і чи справді він дає результат на віковій шкірі?
Цікаво, скільки сеансів потрібно для помітного ефекту.
Сонячний день• 14 апреля в 20:54
Читала хорошие отзывы на Вивас и на Морфеус 8
На первый хочу записаться, для меня реальнее на него попасть, чем на Морфеус. 3 процедуры интервалом в месяц рекомендуют
Малая еще та• 14 апреля в 20:58
Все зависит от вашей ситуации
Делала морфіус 8. Идет второй месяц как сделала, вижу что подтянулась нижняя треть и в целом кожа лучше стала
Но когда активное солнце - не рекомендуют его делать и подготовка должна быть до
Я делала мезо 3 процедуры и после био сделала
Жена аллигатора• 14 апреля в 20:59
Вивас моя косметолог мені щоразу пропонує, мене поки ціна зупиняє 6 тисяч за процедуру ніби. Результат незнаю чи буде суттєвий. Поки зробила курсом біо та мезо
Руда ліса• 14 апреля в 21:31
Робила курс, не знаю що написати, може й покращилося обличчя, але я великих змін не бачу. Хіба що фото до та після порівняти. Сподіваюся, що не дарма робила. Мені 50+