Локшина на вухах• 15 апреля в 15:57
Шукаємо юриста (державне підприємство, м. Київ)
Добрий день!
Державне підприємство шукає юриста, який буде працювати з договірною документацією.
Основні завдання:
Підготовка, аналіз та супровід договорів;
Юридичне консультування з договірних питань;
Взаємодія з контрагентами підприємства.
Що ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування;
Робота в стабільній державній установі;
Можливість професійного розвитку та зростання;
Дружній колектив і підтримка наставника;
Заробітна плата наразі невелика, але з перспективою перегляду.
Кого шукаємо:
Можливо, молодого фахівця або вчорашнього студента, який хоче отримати перший досвід роботи за фахом;
Відповідального, уважного до деталей та готового навчатися.
Якщо у вас є випускники або знайомі, які шукають перший юридичний досвід — буду рада рекомендаціям або резюме!
Основні завдання:
Взаємодія з контрагентами підприємства.
Що ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування;
Робота в стабільній державній установі;
Кого шукаємо:
Локшина на вухах
• 15 апреля в 15:59
Ответ дляЗалізна тьотя
Чи бронюєте працівників?
Ні, без броні.
Садоводница• 15 апреля в 16:00
Зараз молоді спеціалісти зі старту хочуть рівень професіоналів.
Дефіцит кадрів
Садоводница• 15 апреля в 16:01
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Фінансові умови?
Ага, а то незрозуміло невелика зп , це 10000 чи 20000?
Локшина на вухах
• 15 апреля в 16:01
Ответ дляФсеСама
невелика це яка? до 20 тис?чи 20?
20 000 грн на руки орієнтовно
Локшина на вухах
• 15 апреля в 16:01
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Фінансові умови?
20 000 грн орієнтовно на руки
Файна пані• 15 апреля в 16:02
У нас в банку молодший юрист отримує 28к на руки. Й то ледь знайшли.
Локшина на вухах
• 15 апреля в 16:02
Ответ дляФайна пані
Це добре, що є можливість встановити вищу заробітну плату.
Садоводница• 15 апреля в 16:03
Ответ дляФайна пані
У Львові філіал шукав монтажників кондиціонерів з бронью зп 35000-100000, навіть ніхто не дзвонить. Тиша
ФсеСама• 15 апреля в 16:03
Ответ дляЛокшина на вухах
20 000 грн на руки орієнтовно
ясно. але вам правильно написали.Зараз дефіцит кадрів. моя донька юрист,25 р. але на таку зп вона не піде. Чому? бо купа пропозицій з більшою. -від 25 і вище. Для Києва це не зп. Людині,яка змає диплом юриста,вклалася грошима в навчання(бо на юриста нема безкоштовного) не можна платити 20 тис.це насмішка. 30 тис це мінімум для столиці.вона знайшла на 36 тис грн. і то,це мало.але молода,то норм
ФсеСама• 15 апреля в 16:04
Ответ дляЛокшина на вухах
значить сидіть без юриста.або шукайте разово на Кабанчику
Локшина на вухах
• 15 апреля в 16:04
Ответ дляФсеСама
Знаєте, у мене досвід роботи юридичної понад 17 років. І зараз я працюю на аналогічній посаді. Так склались обставини. Інших варіантів наразі немає. Ситуації життєві бувають різні.
Садоводница• 15 апреля в 16:04
Ответ дляФсеСама
Ну не перегибайте, є на юриста бюджет,в Шевченка точно є. Інше діло що повинні бути високі бали НМТ
неДодекаэдр• 15 апреля в 16:06
Недавно проводила маркетинг юридических услуг .
Восхитилась стоимостью таких услуг для предприятия
ФсеСама• 15 апреля в 16:06
Ответ дляЛокшина на вухах
так а хто вам винен???звільняйтесь. купа пропозицій від 30 тис. донька знайшла за 3 тижні на ворк.юа.+медстрахування(державна організація)
неДодекаэдр• 15 апреля в 16:06
Ответ дляЛокшина на вухах
20 000 грн на руки орієнтовно
Вы не найдете толкового юриста даже на 0.5 ставки за эти деньги
ФсеСама• 15 апреля в 16:07
Ответ дляСадоводница
а в КИєві є цей філіал? в мене чоловік спеціаліст у концидіюванні.встановлення,ремонт ..Вентил.система,холодильна система, кондиціювання
Садоводница• 15 апреля в 16:08
Ответ дляФсеСама
Ми в Києві, шукаємо також інженера на стаціонарний обєкт
ФсеСама• 15 апреля в 16:08
Ответ дляСадоводница
в шевченка,це не юристи,а хрень собача.я знаю які там юристи,і викладачі.
Садоводница• 15 апреля в 16:09
Ответ дляФсеСама
Цікава думка, смілива.а де на справжніх юристів вчать? Гврвард, Сорбона)
ФсеСама• 15 апреля в 16:09
Ответ дляСадоводница
ви можете відкритись? чи мені?
Садоводница• 15 апреля в 16:10
Ответ дляФсеСама
ви можете відкритись? чи мені?
Давайте, напишу вам в особисті
Невгамовна Бу• 15 апреля в 16:10
Ответ дляФсеСама
Хто Вам сказав, що немає безкоштовного навчання на юриста? Так, високий конкурс і важко вступити, але бюджетні місця є.
Садоводница• 15 апреля в 16:12
Ответ дляНевгамовна Бу
То погані університети каже жіночка, самій цікаво де вчаться справжні юристи). Якщо Шевченка цитата ’це хрєнь собача’)