Локшина на вухах• 15 апреля 2025

Шукаємо юриста (державне підприємство, м. Київ)

Добрий день!
Державне підприємство шукає юриста, який буде працювати з договірною документацією.
Основні завдання:
Підготовка, аналіз та супровід договорів;
Юридичне консультування з договірних питань;
Взаємодія з контрагентами підприємства.
Що ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування;
Робота в стабільній державній установі;
Можливість професійного розвитку та зростання;
Дружній колектив і підтримка наставника;
Заробітна плата наразі невелика, але з перспективою перегляду.
Кого шукаємо:
Можливо, молодого фахівця або вчорашнього студента, який хоче отримати перший досвід роботи за фахом;
Відповідального, уважного до деталей та готового навчатися.
Якщо у вас є випускники або знайомі, які шукають перший юридичний досвід — буду рада рекомендаціям або резюме!
Невгамовна Бу• 15 апреля 2025
Авторе, Ви же розумієте, що вчорашній випускник не потягне цю ділянку роботи і не зможе самостійно працювати з договорами. За ним доведеться все перепровіряти, перероблювати і довго навчати.
ЭтаваНиМожетБыть• 15 апреля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Вы не найдете толкового юриста даже на 0.5 ставки за эти деньги
Можно найти вредителя
Почемучечка• 15 апреля 2025
Це треба пʼять років вчитися, щоб заробити, як касир АТБ або прибиральниця в клінінг фірмі ??
Жах
3@йk@• 15 апреля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
20 000 грн на руки орієнтовно
Юрист и на такие копейки? Да вы фантазёр!
3@йk@• 15 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
У Львові філіал шукав монтажників кондиціонерів з бронью зп 35000-100000, навіть ніхто не дзвонить. Тиша
Знают, что на фронте окажутся. Бронь в любой момент отменить можно
Невгамовна сила• 15 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
ясно. але вам правильно написали.Зараз дефіцит кадрів. моя донька юрист,25 р. але на таку зп вона не піде. Чому? бо купа пропозицій з більшою. -від 25 і вище. Для Києва це не зп. Людині,яка змає диплом юриста,вклалася грошима в навчання(бо на юриста нема безкоштовного) не можна платити 20 тис.це насмішка. 30 тис це мінімум для столиці.вона знайшла на 36 тис грн. і то,це мало.але молода,то норм
Де дефіцит кадрів? На одну людину скидають роботи як на трьох, а зарплата 20 тис грн і не більше.
Ку ка ку ка ку• 15 апреля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
20 000 грн на руки орієнтовно
А бухгалтер вам не потрібен?
Тріль підпільний• 15 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
а в КИєві є цей філіал? в мене чоловік спеціаліст у концидіюванні.встановлення,ремонт ..Вентил.система,холодильна система, кондиціювання
Хм, за 100 000 я б навіть у Львові погодилася працювати, хіба ваш чоловік заробляє більше і бронювання не потрібно.
Тріль підпільний• 15 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
То погані університети каже жіночка, самій цікаво де вчаться справжні юристи). Якщо Шевченка цитата ’це хрєнь собача’)
Мабуть в інституті культури
Тріль підпільний• 15 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
То ви якось дуже занадто, я не юрист, головний бухгалтер, після повернення з декрету прийшлося поступитися місцем і працювати з контрактами зовнішньоекономічними, компанії там були дуже серйозні, нічого , справилася. А ви кажете, що студент, який 4-5 років навчався не потягне. Зараз є дуже грамотна, розумна молодь, друга справа чи довго розумні будуть працювати на 20 000, але на старт то нормальна сума, а то ніби з універу всім вже від 50 000 подавай, це якось дами перегинають вже.
viter33• 15 апреля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Недавно проводила маркетинг юридических услуг .
Восхитилась стоимостью таких услуг для предприятия
’відкатинг’ по таких послугах для держ.підприємств - зашкалює
Тріль підпільний• 15 апреля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
То не вартість послуг, а обнал, ви наче перший день,
viter33• 15 апреля 2025
По суті - автор, розмістіть оголошення не в даному серпентарії, а на ворк.юа, робота.юа і знайдете юриста під ваші вимоги !!
Тут - менше , ніж за 200 тис./міс. попу з дивана не піднімуть
В реаліях - ’молодого фахівця або вчорашнього студента, який хоче отримати перший досвід роботи за фахом’ за 20 тис/міс ви знайдете
КарамбОлька• 15 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
Це відколи немає бюджетних місць на юрфаках?
Невгамовна Бу• 15 апреля 2025
Ответ дляТріль підпільний
У бухгалтерів і юристів зовсім різний функціонал. Юрист повинен не просто заповнити реквізити сторін, цифри і строки, а максимально проаналізувати ризики, запропонувати безпечні формулювання і знати купу тонкощів. Цьому не вчать в університетах і цей досвід набувається роками практики. Навіть суперрозумний випускник не зможе якісно виконувати цю роботу, його ще довго повинні контролювати старші колеги.
КарамбОлька• 15 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
так а хто вам винен???звільняйтесь. купа пропозицій від 30 тис. донька знайшла за 3 тижні на ворк.юа.+медстрахування(державна організація)
З яким досвідом дочку взяли на вакансію?
КарамбОлька• 15 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
в шевченка,це не юристи,а хрень собача.я знаю які там юристи,і викладачі.
А де юристи того рівня, за який вам не соромно?
Фея_3уровень• 15 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
А кто вам сказал , что человек , работающий главбухом , этого не умеет и не в состоянии сделать ? Всегда в серьезных компаниях договора дают на вычитку главбуху .
Туся муся• 15 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Так до вас поки дійдешь вже і мобілізують. Бронь же після працевлаштування, а тепер щє працевлаштуватися окремий квест.
Залізна тьотя• 15 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
Звичайно є і безкоштовне навчання. Донька на другому курсі КПІ на бюджеті, навіть стипендію отримує.
Залізна тьотя• 15 апреля 2025
Ответ дляviter33
На цих порталах за розміщення оголошення треба заплатити добрі гроші. А тут можна безкоштовно
Alenush_ka• 15 апреля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
20 000 грн орієнтовно на руки
Напишіть мені в особисті
неДодекаэдр• 15 апреля 2025
Ответ дляТріль підпільний
Я искала юридическое сопровождение.
Причём тут обнал
Невгамовна Бу• 15 апреля 2025
Ответ дляФея_3уровень
При всем уважении к бухгалтерам, они не могут заменить юристов. У каждого своя сфера ответственности. Бухгалтер проверяет только то, что по его финансовой части.
Бутерброд з ікрою• 15 апреля 2025
Жесть
Садоводница• 15 апреля 2025
Ответ дляТріль підпільний
Це монтаж кондиціонерів, оплата від вироботки, фізична праця. Це не легко, але навіть бронь і гроші не цікавлять людей у Львові)