Тюрюнь_Тюнь• 25 марта 2025
Яка має бути зп за такі обов´язки?
Запропонували вакансію, ваші припущення, яка зарплата за такі обов´язки.
• Пошук та залучення клієнтів
• Вивчення виробників з дотичних індустрій
• Робота з іноземними джерелами фінансування
• Взаємодія з державними структурами інших країн
• Ведення бази клієнтів у CRM-систем
• Опрацювання лідів та ведення переговорів
• Встановлення та підтримка відносин з міжнародними партнерами
• Укладання та супровід контрактів
• Управління проєктами
• Формування календаря профільних міжнародних виставок
• Організація участі компанії у виставках
• Презентація продуктів та послуг
Операційна діяльність
• Координація експортно-імпортних операцій
• Контроль документообігу та логістики
• Забезпечення митного оформлення
• Звітність
• Пошук та залучення клієнтів
• Ведення бази клієнтів у CRM-систем
• Укладання та супровід контрактів
• Управління проєктами
• Презентація продуктів та послуг
Операційна діяльність
• Контроль документообігу та логістики
• Забезпечення митного оформлення
• Звітність
Не служанка• 25 марта 2025
Ответ дляМеряю от 0
тут обов´язків мінімум на 5 різних посад
Це схоже на обов´язки заступника директора
Меряю от 0• 25 марта 2025
Ответ дляНе служанка
це напрямки діяльності різних підрозділів
Не служанка• 25 марта 2025
Ответ дляМеряю от 0
Які можуть управлятися однією людиною
Меряю от 0• 25 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Які можуть управлятися однією людиною
управлятися, а не вести базу, опрацьовувати ліди та шукати клієнтів
Мурзилка• 25 марта 2025
Тысяч 70
Але тут розписана робота всього нашого відділу, де 7 людей
Керівник отримує 70
Інші 45-50
Керівник отримує 70
Інші 45-50
Не служанка• 25 марта 2025
Ответ дляМеряю от 0
Я ж не винна, що хтось коряво написав
Меряю от 0• 25 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Я ж не винна, що хтось коряво написав
а ви тут до чого
Клептоманка• 25 марта 2025
Тут вакансій на цілу організацію.
Якщо все це робить одна людина - ну тисяч 200
Клептоманка• 25 марта 2025
От просте питання. Поки працівник презентує товар на виставці, хто займається митним оформленням товару?
Мурзилка• 25 марта 2025
Ответ дляКлептоманка
Тут вакансій на цілу організацію.
Нема змісту платити 200 одному, він втомиться то все робити, тим більше на результат
Набагато краще, взяти чотири людини, поділити обовʼязки і дати кожному по 50 тис
Детские_Будут?• 25 марта 2025
У мене вже від прочитання того списку голова обертом пішла. Це робота для 3-4 окремих людей і навіть за ті ж 200 тисяч довго терпіти це ніхто не буде, ну або буде, але роботу буде робити аби як.
Клептоманка• 25 марта 2025
Ответ дляМурзилка
Так. Один займається пошуком клієнтів, переговорами.
Інший займається логістикою, митним оформленням.
Юрист займається контрактами і документообігом
І маркетолог, чи як він там називається - просуває товар на ринку, організовує виставки і презентауії
Чай не пью, только кофе• 25 марта 2025
Не меньше 3к. Потому что подразумевается, что человек хорошо владеет английским, умеет вести переговоры как с коммерческими структурами, так и с государственными (еще и других стран!), ищет источники финансирования, отвечает за привлечение клиентов и тд. Это большая ответственность. Плюс это 100% управленческая должность, значит человек еще будет ответсвенным за команду.
У нас в компании 2 направления - Украина и иностранные направления (несколько стран). Человек, который работает с иностранными партнерами и клиентами и управляет этим направлением получает больше 100 тысяч
Пишущаяся• 25 марта 2025
Ключевое- каким образом будет определятся эффективность выполнения этих обязанностей?
Мурзилка• 25 марта 2025
Ответ дляПишущаяся
Результатом, як у всіх
Кава з адреналіном• 25 марта 2025
Что означає ’запропонували’? Если берут-идите и нам расскажете. На деньги большие не рассчитывайте, большие деньги осваивают свои и приближенные. Готовьтесь к сценарию, когда будете работать за десятерых, и эти десятеро будут иметь все возможные бонусы, а Вы как расходный материал- выгорели, возьмут следующего.
Тюрюнь_Тюнь
• 25 марта 2025
Ответ дляКлептоманка
Ні,це одна людина