люблю_тортики• 15 апреля 2025
Инфаркт 70 лет
Как облегчить состояние папе после инфаркта , сегодня забрала домой, плохо спит, тяжело дышит
Дюймовочка• 15 апреля 2025
После инфаркта стенты обычно ставят. На коронарографию его не отправляли?
Невгамовна шахиня• 15 апреля 2025
Тут лише потрібні рекомендації лікаря.
Ми можемо порадити бути поряд.
Монолог про те, як любите його.
Ми можемо порадити бути поряд.
Монолог про те, як любите його.
люблю_тортики
• 15 апреля 2025
Ответ дляДюймовочка
Поставили ему
Просериарила молодость• 16 апреля 2025
У свекра було пару років назад. Ставили стенд. П´є ліки. Але вони халатно відносяться. Лікар сказав схуднути-набрав вагу. Пити ліки на постійній основі- п´є в ряди-годи. Хоча ліки їм купують, бо дорогі. Свекруха дачею заманала. Копає там, рубає..короче всяка важка робота. Не береже зовсім. Але вони і так як кішка з собакою...тому таке.