Кокосиха• 16 апреля в 22:02
Готель у Києві
Хто має досвід, де краще?
Результат:
вже голосів:
8 (57.14%)
Тиць (не готель =))
4 (28.57%)
Ibis зал.вокзал
1 (7.14%)
Хрещатик
1 (7.14%)
Русь
Коварная Зая• 16 апреля в 22:08
А Вам що від готелю потрібно і яка мета в Києві? В принципі Русь може бути, ми там пару заходів проводили, лікарів селили. Ібіс теж норм, наші турки туди з Козацького втекли - сусідній відділ зажлобив бюджет😅
Кокосиха
• 16 апреля в 22:17
Ответ дляКоварная Зая
Та ніби й небагато треба: гарне ліжко, хороші сніданки, зручно добиратись всюди на метро й таксі, бомбосховище.
Але чомусь обираю як корову 🤣
Раніше просто завжди зупинялась в holiday inn - ідеальний готель. Але його разом з костелом побило 😭😭
Але чомусь обираю як корову 🤣
Библиотекарь• 16 апреля в 22:19
Мне нравится Ибис возле вокзала. Все что вы описали присутствует. Если только соседство с вокзалом не смущает.
Кокосиха
• 16 апреля в 22:25
Ответ дляБиблиотекарь
А там сейчас страшно? Так-то вокзал - это гарантия быстрого приезда такси)
Коварная Зая• 16 апреля в 23:02
Ответ дляКокосиха
Але чомусь обираю як корову 🤣
Тоді ібіс підійде, але я б ще глянула в більш спальних районах - вони часто нові, і хороші за ціною. Є Фавор готель біля метро Іподром, поруч спортлайф на Самійла Кішки 8, там це є, і не вокзал. З трохи дорожчих - Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell біля метро Палац спорту
Голубец• 17 апреля в 11:16
Плюсую за Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell, дуже класний, і бар там супер)))
Кокосиха
• 17 апреля в 11:20
Ответ дляГолубец
Він дорожчий і я начиталась відгуків про бар, де то повно ескорту, то когось вбивають 😂
Тим більше не п´ю
Голубец• 17 апреля в 11:22
Ответ дляКокосиха
Тим більше не п´ю
ну я такого там не помічала) ресторан там теж чудовий) ну і вид з вікна - супер, головне брати номер вище 14 поверху і вид на Олімпійський.
Кокосиха
• 17 апреля в 11:23
Ответ дляГолубец
На сьогоднішній день високий поверх - то скоріш мінус, на жаль
Голубец• 17 апреля в 12:27
Ответ дляКокосиха
забула сказати, там є чудове сховище. Ну і генератор.