Соня-сонятко• 18 апреля в 22:34
Виділення і нижчий біль
Дівчата, знаю, що потрібно до лікаря, і планую після свят... Турбує ниючий біль внизу живота і виділення у надмірній кількості. Виділення прозорі, ну трошки жовтуваті, без неприємного запаху, але їх дуже багато. Пробачте, аж булькає... Що це? Може, в когось таке було?
Соня-сонятко
• 18 апреля в 22:59
Ответ дляк.Буланова
Овуляция?
Теж так спочатку подумала, але триває вже більше тижня і біль не проходить