ElisssKa• 10 марта в 15:31

Рефлюкс, ерозії 12п кишки

Дівчата, порадьте або просто підтримайте. Ну не маю сил вже. Півтора місяці назад виявили хелік +, ерозії 12п кишки, набряк на слизовій шлунку, рефлюкс
Після лікування віснолом, нольпазою та антибіотиком, діетою стало ще гірше. Тепер печія така що болить горло, лор по її частині проблем не бачить. А я сон втратила, відрижка і ця кислота в горлі, а ще болі замучили. От що робити? Я вже накрутила що при обстежені пропустили онко. Мені дуже страшно 😭 не знаю до кого тепер звертатись
Огірок та Помідорчик• 10 марта в 15:33
лікувати не нольпазой а рабепразолом плюс обволакивающее типа гавіскон емульсія
Лиса Патрикевна• 10 марта в 15:37
Міняйте лікаря, можливо і онлайн. Горло кислотою обпалює. Щось, вас лікують не продуктивно.
Життє Бентежне• 10 марта в 15:38
Ви в якому місті? можливо ми вам лікаря порадимо толкового.
Дуняша• 10 марта в 15:40
Хелік вилікували? Віснол какашка. Денол в нас не завозять.
Партизанка• 10 марта в 16:16
У меня гастродуоденит и камни в желчном,теперь тоже проблема,рефлюкс
Некоторые пьют Омепразол им помогает,мне до одного места.Но его долго пить нельзя Омепразол
Попробуйте кушать сметану, не жирную 15% после еды,чайную ложечку,я так теперь спасаюсь.Или скушать сладкое яблоко,пол яблока
Но от яблока по разному бывает,то больше горло першит,дерет,то наоборот проходит,от яблока.
У меня начинается или кашель или першение в горле,от еды.
пока першения нет на данный момент,но кашель начинается после еды.
Если не есть сметану,начинаю болеть,бронхит,поэтому сметана теперь всегда в доме
До этого молочку почти не ела,только мороженое иногда йогут сладкий.
В декабре от конфеты с мармеладом сильно стало дереть горло,прям жесть ничего не помогало.
Ни таблетки,никакие ,от яблока еще хуже стало и сметана не помогала.
Пока не съела кусочек сливочного масла,сразу прошло,горло.
Молоко покупаю по немного пью,сметану или ряженку.От кефира хуже.
Пью пробиотики,бифидобактерии.
Пробуйте что Вам заходит
И сливочное масло хорошее кушайте понемногу.Я беру на развес,на рынке оно ближе к домашнему
Посмотрите видео
Если не откроется,название над роликом
И меньше стресса,от стресса застой желчи,а от желчи и рефлюкс.
Желчь не туда идет и рефлюкс.Пью еще лоратадин.
Панкреатин с аллохолом можете пить перед едой.
Рефлюкс это та же изжога.Сметана ,сливое масло,гонит желчь ,делает отток желчи,может от этого и лучше.

КАК ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ИЗЖОГИ. 100% РАБОЧИЙ МЕТОД!
​​​​​​​Ольга Шишова

ЖенаАйтишнеГа• 10 марта в 16:19
Точно все те саме, що і у вас. Тільки спочатку не зробили тест на хелік( Лікувалась три тижні : рабезол, мукоген та меверин. Далі повторна гастроскопія. Ерозій вже немає, але є почервоніння та еритема. Діагноз по гастроскопіі еритематозний гастрит. Брали біопсію, діагноз - хронічний атрофічний гастрит асоційований хелікобактер. Ось поки записалась і чекаю чергу до лікаря. Але скажу чесно, що під час лікування почувалась гірше ніж після відміни ліків. Можливо віддалений якийсь ефект. В суботу до лікаря. Побачу що буде далі
автор ElisssKa • 11 марта в 13:44
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все це було, і гевіскон, і рабепразол перед нольпазою, доречі від нього було дуууже погано, і гіалера і фосфалюгель, місяць льону, До лампочки
автор ElisssKa • 11 марта в 13:46
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так от я ж і шукаю. Бо так нахвалювали лікаря, а висновок ноль результату. Ще на моменті розмов про хелік, закралося що вона не геній, як казали. Але ж вирішила довіритись, на свою голову
автор ElisssKa • 11 марта в 13:46
Ответ дляЖиттє Бентежне
Київ
автор ElisssKa • 11 марта в 13:47
Ответ дляДуняша
Так а яка різниця? Одна ж діюча речовина.
Я і віснол пила і вікалін.
Після лікування аналіз на хелік я не здавала поки. Краще б я взагалі його не чіпала
Огірок та Помідорчик• 11 марта в 13:49
Ответ дляyulia_kuzka
добре. значить треба не харчуватися по 5 дієті. мені гірше після неї
автор ElisssKa • 11 марта в 13:49
Ответ дляПартизанка
Пью пробиотики,бифидобактерии.
Пробуйте что Вам заходит
Посмотрите видео
Если не откроется,название над роликом

​​​​​​​Ольга Шишова

https://youtu.be/3RMjSyT8Am0?si=rX39QRrmvHufu8GH
Я в шоці від рефлюксу ще й бронхіт буває 🤯🤯я зараз от прихворіла, соплі, кашель і дере горло, і я тепер думаю чи це хвороба чи це шлунок.
А які пробіотики вам допомагають? Бо ніяк собі не підберу
Огірок та Помідорчик• 11 марта в 13:50
Ответ дляyulia_kuzka
у мене біль в спине буває від рефлюкса. навіть серце перевіряли і легені
автор ElisssKa • 11 марта в 13:53
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Почувались гірше бо ви знижували кислотність, а атрофія не від хеліку, а від і так низької кислотності. У вас їжа не перетравлювалась. Якщо б все повернути назад я б того хеліка не чіпала. Тепер болить там, де не боліло, а проблема ж якою зверталась тільки погіршилась
Життє Бентежне• 11 марта в 14:03
Ответ дляyulia_kuzka
Київ
Мені подобається лікар Хрущ Ольга
Клініка на Оболоні ’Віта медікал’
Рекомендую
автор ElisssKa • 11 марта в 14:07
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Капець. А що ж робити ? Ні один лікар не каже як той клапан закрити. Підсажують на пігулки і все 😭
Огірок та Помідорчик• 11 марта в 14:07
Ответ дляyulia_kuzka
я просто правильно харчуюся. загострення зараз дуже рідко. колеса не пью на постой
автор ElisssKa • 11 марта в 14:25
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А солодке дозволяєте собі?
Огірок та Помідорчик• 11 марта в 14:33
Ответ дляyulia_kuzka
А солодке дозволяєте собі?
ні. не солодкого, ні горького, не кислого. мої загострення і бувають зараз якщо зїм мандаринку і навіть яблуко. Іноді перевіряю глюкозу і якщо в норме, то їм тортик (шматок). це кілька разів на рік.
автор ElisssKa • 11 марта в 14:46
Ответ дляПартизанка
Пью пробиотики,бифидобактерии.
Пробуйте что Вам заходит
Посмотрите видео
Если не откроется,название над роликом

​​​​​​​Ольга Шишова

Зі стресом в мене все теж геть складно. Я дуже все до серця, і стрес постійна частина життя. Ніякі заспокійливі не беруть
Дуняша• 11 марта в 16:00
Ответ дляyulia_kuzka
Я і віснол пила і вікалін.
В мене хроніка то різницю відчуваю
Дуняша• 11 марта в 16:05
Молоко безлактозне сприймаєте?
Я спасалася на ніч стакан Ом теплого молока
автор ElisssKa • 12 марта в 11:13
Ответ дляДуняша
Молоко безлактозне сприймаєте?
Так, здавала аналіз на лактозу, то в мене все добре. Дякую, спробую молоко, бо ці всі омези не вихід, від них ще гірше стало
Огірок та Помідорчик• 12 марта в 12:27
Ответ дляyulia_kuzka
я омез не пью. просто толку нема. пустишка
ИРиШкААа• 13 марта в 16:14
Хелік лікуйте і заспокійливе обовʼязково. У вас пішов «накрут»
ИРиШкААа• 13 марта в 16:17
Ответ дляyulia_kuzka
Антидепресанти. Зараз ви подумаєте ого. А ні. Але згодом зрозумієте. Що вони дійсно допомагають. Нервова система защимлюється ті клапани.
автор ElisssKa • 14 марта в 11:13
Ответ дляИРиШкААа
Я якраз таки не подумаю ’ого’ ))
Сама відчуваю що від нервів біль посилюється
Але після того як на ад пішла алергія, дуже боюся знов експериментувати
ИРиШкААа• 14 марта в 22:33
Ответ дляyulia_kuzka
Я якраз таки не подумаю ’ого’ ))
Трета підбирати з лікарем. Зараз багато ж онлайн. Можу порадити в особисті
автор ElisssKa • 19 марта в 13:43
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Як ваші справи зараз?
ЖенаАйтишнеГа• 19 марта в 14:54
Ответ дляyulia_kuzka
Як ваші справи зараз?
Більш-менш. Була у лікаря. Виписав лікування від хеліка. От з понеділка планую почати. А ви як?