Столічна штучка• 21 апреля 2025

Чи можна виловити гарячі путівки в нормальне місце на червень?

Є невизначеність щодо відпустки (наперед неможливо спланувати), але давно не були на морі і хочемо хоча б раз за пʼять років кудись поїхати.
Чи можна щось вловити у кінці травня-початку червня не по захмарній ціні ?
Забагаловка• 21 апреля 2025
Да, теоретически. Повезет ли вам? Вопрос
Маю декілька думок• 21 апреля 2025
Автор, никаких горящих путевок давно нет, я в это не верю, просто чем раньше купите, тем дешевле и больше выбор
автор Столічна штучка • 21 апреля 2025
Наприклад, приватне житло можна зловити. Буває люди платять наперед частину завдатку, але потім плани змінюються і те житло перепродують або по тій самій ціні, або навіть зі знижкою
Love_Love_Love_• 21 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Ну яке приватне житло? Боооооже мій, ну де ви такі беретесь? Я здаю приватне дитло, я знаю коли в мене сезон і бронюйте хоч три роки наперед, дешевше від того не буде. В сезон, буде ціна сезону. Все.
Воздух в банке• 21 апреля 2025
Я бы не рассчитывала на горящие путевки
Katarinka_35• 21 апреля 2025
Горящих путёвок не будет в Турцию. Останутся некачественный предложения. В начале июня большой праздник в Турции. Все турки едут отдыхать. И сегодня только смотрела рейс в Анталию на 00.05 30.05 - нет мест.
Katarinka_35• 21 апреля 2025
Лучше оформить бронь под 10 % и отменить её за 14 дней, если не получается
Анонимус Я• 21 апреля 2025
Нет давно никаких горящих.
18 мнеУЖЕ• 21 апреля 2025
Если повезёт, то можно словить отказной тур.

В июне море не только в Турции.
Хачапууури• 21 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Не платим наперед, букинг оплата