Злюсь до кипіння• 16 апреля в 18:00
Чи можна їхати у Грецію у 1й половині червня на море?
Плануємо саме на море, покупатись, взяти пару екскурсій, тобто хочеться вже тепленького моря. Чи можна вже їхати туди у 1й половині червня чи море ще буде холодне? У гуглі вже все перечитала, цікавить саме досвід тих, хто був там, як вам. Чи може порадите іншу європейську країну для цього, з помірним цінником.
как тебе такое илон маск• 16 апреля в 18:03
Море ещё холодное
Но на улице очень жарко
Так что, не то
Лучшее время конец сентября
Но на улице очень жарко
Так что, не то
Лучшее время конец сентября
Свідок Перемоги• 16 апреля в 18:03
В прошлом году были на Крите с 1 июня. Море было около 22 градуса, прохладное.
Ответ дляaljonyshka
Море прохладное будет в любой европейской стране)
В июне- да
Злюсь до кипіння
• 16 апреля в 18:04
Ответ дляaljonyshka
Ох, це і проблема. У вересні вже все сіре,висохле. Хочеться поїхати,коли все ще зелене, але ж море холоднувате. Як то кажуть, і рибку з´їсти...
aljonyshka• 16 апреля в 18:05
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Где это в сентябре все высохшее? В Испании зеленое , например) и много цветов)
Пирожкиня• 16 апреля в 18:07
В минулому році їздили в Сіде, в кінці травня, море було 23 градуса, купалися, але прохолодно. Зате в номері в обід взагалі не сиділи, була дуже комфортна погода. В серпні в обід не виходили з номера, це було нестерпно. Тому я навіть не знаю, мабуть кінець вересня/жовтень - оптимально їздити.
Сама собі лікар• 16 апреля в 18:08
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ничего в сентябре не серое 😂
Уравнобешенная• 16 апреля в 18:09
Ответ длякак тебе такое илон маск
Море ещё холодное
Но на улице очень жарко
Так что, не то
Лучшее время конец сентября
Но на улице очень жарко
Так что, не то
Лучшее время конец сентября
Вже може бути прохолодно
Злюсь до кипіння
• 16 апреля в 18:09
Ответ дляaljonyshka
Як раз у Греції) одна суха трава навколо, тому і думаємо,може в червні варто. З коментарів вже бачу ,що таки серпень-вересень краще. Подивимося в бік Іспанії, дякую)
Уравнобешенная• 16 апреля в 18:11
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Іспанське море програє дуже.
Синиця у спідниці• 16 апреля в 18:15
Ответ дляПирожкиня
Ви порівнюєте Туреччину та Грецію
Анонім Секретар• 16 апреля в 18:17
Мені холода на вода.А я це не люблю.Хіба виспатися,прогулятися і на пляжі полежати.Раніше липня вже не їжджу.Спробувала-не моє.
Я тут с краю постою• 16 апреля в 18:22
Ответ дляУравнобешенная
Іспанське море програє дуже.
В Греции тоже разное море. Я до сих пор плююсь как неудачно выбрала, грязная мелкая лужа, в пригороде Салоников
Злюсь до кипіння
• 16 апреля в 18:29
Ответ дляСиниця у спідниці
Ви порівнюєте Туреччину та Грецію
У Туреччині були в кінці червня, задоволені,але то інше. І через те,що тепер це дуже росіянський курорт,туди не дуже хочемо.