Гомосноб• 03 апреля в 11:13
Море в Хорватії в червні- яке?
Планую поїздку до Хорватії, хочеться, щоб не було дикої спеки і забитих пляжів. Але й холодного моря не люблю. Розглядаю початок вересня або другу половину червня. Як гадаєте, чи буде в червні вже тепле море? (24-25гр)?
Гомосноб
• 03 апреля в 11:17
Ответ дляЧай не пью, только кофе
не буде)
Навіть після 20-го?
Чай не пью, только кофе• 03 апреля в 11:18
Ответ дляГомосноб
Навіть після 20-го?
була 28го червня було десь 22 і спека на вулиці ( Спліт і Задар)
Конотопська відьма• 03 апреля в 11:20
ще холодне. Іноді після 20 червня буває, що ок. Але все одно не порівняти з липнем-серпнем.
Гладиолус• 03 апреля в 11:34
Завжди їдемо 1 вересня. Водичка бомба, спеки немає. В червні буде холодна
Шотуткоїться?• 03 апреля в 11:40
Останні 3 роки завжди їхали орієнтовно 7-9 липня і всі рази вода була різна , маю на увазі прохолодна також була
Не пью, не курю• 03 апреля в 12:48
Очень хотели в этом году в Хорватию, отпуск у всех в июне,поэтому едем в Турцию,там будет 100% море теплое
#Пойду_кгадалке• 03 апреля в 13:07
Двічі була з середини червня - чудове море було. Трогір, Чіово
Не пью, не курю• 03 апреля в 13:23
Ответ для#Пойду_кгадалке
Сколько градусов?
KKrapochka• 03 апреля в 14:17
Останніх два роки відпочивала в Брелі в кінці червня, то вода не була дуже теплою, думаю 23-24.