Угги_в_горошек• 21 апреля в 08:23
Чи вигідно було б взяти іпотеку (7%), якщо жити й так є де?
Аналізуючи знецінення гривні і постійне підвищення цін на нерухомість постало питання: чи вигідно було б взяти кредит під 7% - 1 600 000 грн. (Є-оселя, наприклад, або держмолодьжитло). Приблизні розрахунки собі я зробила, просто цікавить думка збоку. Або може в когось є такий досвід?
Удальонка• 21 апреля в 08:29
Оно то выгодно, но там совсем не так как вы сделали расчет. Во первых уже год нет финансирования, во вторых там будет не 7 процентов, а порядка 12. И первый взнос не 20 %. У нас квартира стоила 4 500 миллиона, первый взнос 2 миллиона. Ну и почти все комиссии и налоги платит покупатель. Было очень выгодно брать года 2 назад, сейчас уже не то.
Угги_в_горошек
• 21 апреля в 08:31
Ответ дляIQ 80
Вигідно, але хто її дасть, якщо є житло вже
В нас із чоловіком квартирка маленька 40 кв, то ми підпадаємо ніби і вік до 35
Українська Мрія• 21 апреля в 08:32
Ответ дляУдальонка
В марте получили , есть финансирование. И процент не 12. Разница между два года назад и сейчас разве что в цене квартиры может быть
Українська Мрія• 21 апреля в 08:33
Ответ дляУгги_в_горошек
а під 7 % чи в зв´язку з чим підпадаєте?
Застряла• 21 апреля в 08:40
А привʼязки до курсу долара немає? Виплачувати в гривні з врахуванням інфляції?
Удальонка• 21 апреля в 08:40
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну это ваш опыт, я написала свой. У нас под 3%, на выходе получилось около 7%. И очень большой первый взнос. Все кто брал в первые года войны было намного легче и выгоднее.
Там все розмивчато• 21 апреля в 08:44
Ответ дляУдальонка
сколько платите в месяц?
Застряла• 21 апреля в 09:02
Ответ дляБорода
В країні де війна всі підрахунки до першого шахеду
Дивлячись де) бо Україна велика країна
Українська Мрія• 21 апреля в 09:12
Ответ дляУдальонка
Так чем выгоднее ? Проценты те же были
Українська Мрія• 21 апреля в 09:14
Ответ дляТам все розмивчато
сколько платите в месяц?
Я плачу 10000, из них мне часть погашает местный бюджет как ВПО
Угги_в_горошек
• 21 апреля в 09:21
Ответ дляУкраїнська Мрія
Держмолодьжитло, або навіть є оселя. В нас на двох менше, ніж 52,5 кв.м
Українська Мрія• 21 апреля в 09:43
Ответ дляУгги_в_горошек
Має бути менше , ніж 40 м
Борода• 21 апреля в 10:37
Ответ дляЗастряла
Дивлячись де) бо Україна велика країна
Багато де
Прилітає по всій Україні окрім карпатських сіл і Чернівців
Ні грама• 21 апреля в 11:56
Ответ дляКучМала
Під 3% ще більш менш.7,це дуже дорого.
Але краще за стандартну іпотеку
Застряла• 21 апреля в 13:15
Ответ дляБорода
Багато де
Ризик тотального прильоту в Києві зараз менше ніж ризик мати сусідів суїцидників, які люблять нюхати газ чи влаштовувати підпали.
А якщо дають еоселю то чого не взяти, якщо виплата в гривні без привʼязки до курсу.
Ще й як зверху написано можуть доплатити з місцевих бюджетів.
От тільки почали вже обмежувати суми, тепер два лями лише в кредит, все інше треба докласти вже на старті.
Там все розмивчато• 21 апреля в 22:55
Ответ дляУкраїнська Мрія
ух ты.прекрасно!
Українська Мрія• 21 апреля в 23:14
Ответ длязадумчивая мордочка
Взять очень выгодно, но вопрос - как ее взять?
Обратиться в банк, они расскажут как
Українська Мрія• 21 апреля в 23:18
Ответ дляНі грама
Але краще за стандартну іпотеку
Так це й є стандартна іпотека, хоч під 3, хоч під 7%
задумчивая мордочка• 22 апреля в 15:09
Ответ дляУкраїнська Мрія
Обратиться в банк, они расскажут как
они говорят, что не реально, уже почти год на программу не выделяли денег