Завжди недо...• 21 апреля в 18:34

Ютуб канал для шиття)

Чи є якийсь непоганий ютуб канал,де є відео про шиття... наприклад,постільної білизни і тп
Для новачків)
Калинові вуста• 21 апреля в 18:39
Плаття терапія
ЯблокоРаздора• 21 апреля в 18:41
Ответ дляКалинові вуста
Плаття терапія
Допотопный канал с неадекватной владелицей
Лепетун• 21 апреля в 18:42
Ответ дляЯблокоРаздора
100%
Калинові вуста• 21 апреля в 18:42
Ответ дляЯблокоРаздора
Мені подобається дуже, абсолютно безкоштовно всі уроки, дуже докладно пояснює автор.
Ну а ви мабуть щось особисто маєте проти)))
Козяка-маляка• 21 апреля в 18:43
Ага... Вироби по їх порадам справжня помста від кутюр.
Купила стару книгу з основами крою і шиття і все там ок з нормальними порадами, поясненнями і розмірами.
Калинові вуста• 21 апреля в 18:44
Ответ дляКозяка-маляка
Стару книгу це по радянським наративам?)
ЯблокоРаздора• 21 апреля в 18:46
Ответ дляКалинові вуста
Тю, Юля, я вас сразу не признала. Надо д как быстро прибежали свой канал пиарить
Хотя еще зимой спрашивали почему вСа смотреть перестали
Калинові вуста• 21 апреля в 18:47
Ответ дляЯблокоРаздора
Канал по шиттю і порадниця це два різні полюси. Який толк тут піаритись?)
ЯблокоРаздора• 21 апреля в 18:48
Ответ дляКалинові вуста
И тем не менее ваш аккаунт здесь есть и вы часто его здесь пиарите анонимно
Козяка-маляка• 21 апреля в 18:48
Ответ дляКалинові вуста
До чого ваші жарти про наратив. Книзі 50 років, купила на книжному ринку Петрівці за 150 грн. Книга має 400 сторінок.
Сучасники нічого краще не придумали, не дали. А коли щось і є сучасне то за величезні гроші. До речі, досвідчені майстрині в одному з київських люксових ательє шиють не по сучасним рекомендаціям, вони від них в шоці.
Калинові вуста• 21 апреля в 18:48
Ответ дляЯблокоРаздора
У вас параноя
Калинові вуста• 21 апреля в 18:49
Ответ дляКозяка-маляка
400 сторінок не навчать вас шити, навчить практика
Лепетун• 21 апреля в 18:52
Ответ дляКалинові вуста
Вам теж практика не дуже допогла)
Калинові вуста• 21 апреля в 18:52
Ответ дляЛепетун
Вам теж практика не дуже допогла)
І мене швейний цех є
Козяка-маляка• 21 апреля в 18:55
Ответ дляКалинові вуста
Я шию все що собі захочу, від шовкової нижньої білизни до пальто. Не хвилюйтеся. А книги раритетні варто поважати -в них може бути найцінніша інформація, яка уже закрита нашими сучасниками.
Калинові вуста• 21 апреля в 18:56
Ответ дляКозяка-маляка
Будь яка інформація є на ютюбі, про все абсолютно. І наглядно уроки, авторів море.
Старі книги поважаю виключно іноземних авторів.
Гимли• 21 апреля в 18:57
Канал «я женщина» поищите. Доступно объясняет и делает распаковки тканей
Калинові вуста• 21 апреля в 18:58
Ответ дляГимли
Вона ватніца
ЯблокоРаздора• 21 апреля в 18:58
Ответ дляКалинові вуста
Вона ватніца
Юля, не старайтесь, вша канал никто смотреть не хочет
Калинові вуста• 21 апреля в 18:59
Ответ дляЯблокоРаздора
Удалено администрацией...
Гимли• 21 апреля в 19:01
Ответ дляКалинові вуста
Вона ватніца
Не замечала такого. В своих видео она рассказывает о шитье, а не о политической ситуации
Калинові вуста• 21 апреля в 19:02
Удалено администрацией...
Калинові вуста• 21 апреля в 19:05
Ответ дляГимли
На початку війни всі блогери окрім неї висловили свою думку, а женщіна Ірина назвала війну ситуацією
І досі говорить мовою вбивць, з нею ніхто не хоче працювати окрім магазину атлас ( його ніхто не хоче рекламувати окрім женщіни)
Лепетун• 21 апреля в 19:05
Ответ дляКалинові вуста
І мене швейний цех є
Цех може й є, а смаку немає.
Калинові вуста• 21 апреля в 19:06
Ответ дляЛепетун
Цех може й є, а смаку немає.
Гимли• 21 апреля в 19:12
Ответ дляКалинові вуста
А понятно. Троль
Козяка-маляка• 21 апреля в 19:22
Ответ дляКалинові вуста
Знаємо, вже проходили. Щось часто не досказане, щось вирізане, не так назване, зеркальна зйомка.
Калинові вуста• 21 апреля в 19:26
Ответ дляКозяка-маляка
Беріть особисті уроки у майстрів, маєте кошти - вступайте до міжнародної академії дизайну. Все в ваших руках. Хто хоче шукає можливості, інші шукають причину.
Ну і не всім дано шити і мати в тому успіх. Це також треба розуміти.
Козяка-маляка• 21 апреля в 20:16
Ответ дляКалинові вуста
Дякую за поради, але мені те все не потрібно. Шиття і дизайн є лише одним з моїх хоббі, і шию я виключно для себе та своїх коли є бажання та є з чого шити. Із синтетики не шию нічого, лише натуральні матеріали бо на синтетичний хлам навіть свого часу шкода.