А поговорить?• 22 апреля в 09:40

Висип. На що схоже?

З´явився висип у дитини. Що це може буде?
До лікаря запис через декілька днів
Говорю відверто• 22 апреля в 09:41
На аллергию, возможно пищевая непереносимость. Что конкретно ребенок ел в последние пару дней, какие продукты?
4есотка• 22 апреля в 09:42
Аллергия, у меня такое от солнца.
Жирафовое варьенье• 22 апреля в 09:43
Это аллергия. У старшей дочери было такое на какао
Пупуговка• 22 апреля в 09:45
Схоже на дерматит, ручки сухенькі, можливо і кишечник, бачила так дисбактеріоз проявляється. Щоб не чухалося, я своїм мазала меновазином. Якщо дерматит, то ці місця не можна розтирати, і мити, поки не покращає.
СМСница• 22 апреля в 09:57
Аллергия. Покупайте и дайте антигистаминное
автор А поговорить? • 22 апреля в 10:41
Ответ дляГоворю відверто
Їжа, в принципі, однакова. Але на цій ручці вона носить годинник. В буде плотно його застібає. Може, з цим пов´язане. Поки носить на іншій руці.
автор А поговорить? • 22 апреля в 10:42
А чи не схоже це на коросту?
Коренная киевлянка• 22 апреля в 11:50
Ответ дляА поговорить?
А чи не схоже це на коросту?
Не сказала б. На руках починається між пальцями спочатку. У вас там чисто. І видніється сіра верхівка- то кліщ.
Якийсь дерматит у вас . Сходіть до лікаря.