Мао_Мяо• 22 апреля в 15:42
я хочу довге каре
але мені треба ваша допомога) Порадьте будь ласка гарного майстра, не звичайного перукаря. Просто так в перший попавшийся салон я не піду, треба перевірений майстер , який знає свою справу. Дічатка, дякую наперед
Шкідлива молекула• 22 апреля в 15:57
Ответ дляМао_Мяо
так! знову забула місто написати
Ну так поищите в Инстаграмме похожие работы и туда и идите
Тут надолго• 22 апреля в 16:06
Скільки я їх міняла....виходжу під Гоголя завжди, з якою довжиною не прийди- обпатлошать по вуха
Ms. Любмая жена• 22 апреля в 16:07
Не знаю, подойдёт ли вам, искала для мамы. Пока там ещё не были. В Инстаграме салон Пава на Довженко Шулявка. В Инсте фото их стрижек, там вроде один мастер по каре
А покажите фото (пример), какое хотите
Прагматик флегма• 22 апреля в 16:18
Ответ дляТут надолго
То ви їм не кажіть слово каре, кажіть кінчики підстригти)))