Леся-da75• 22 апреля в 21:00

Дівчата, я поплакатись...

Важко на душі дуже. Раніше шукала причину підвищеного ШоЕ в крові. Робила і колоноскопію і гастроскопію, Тай всі УЗД переробила, все більш менш було по УЗД в нормі.
Але в 2018 році в мене була атипова гіперплазія ендометрію, а це предрак. Я його вилікувала і після цього виносила дві вагітності. В 2021 році поставила спіраль Мірену. По УЗД все було добре, місячні не йшли, ендометрій не ріс.. Але ШоЕ високе то 26…то 37 і я шукала причину. А ж ось в суботу почались кровянисті виділеня, типу місячних, яких в мене не було 4роки.
Я пішла до гінеколога і він відправив на гістероскопію. Сьогодні зробили під наркозом чистку. І по виразі обличчя лікаря, я зрозуміла, що там не добре. Хоч він і не сказав прямо, сказав чекаємо гістологію. Чекати два тижні. Але я ж розумію , що там скоріше всього рак матки.
В мене просто опустилися руки, лежу пластом. Грошей нема на лікування. Підтримки немає. Двоє малих дітей. Дівчата, навіть немає з ким поговорити. Мама бідна моя теж переживає. Як триматися, як далі боротися, я не знаю ....
Маурита• 23 апреля в 13:07
Ответ дляЧупакабраЗеБест
моя подруга в испаниях живет, удалила (у нее не рак, а она типа истекала кровью, не смогли оставить ей матку).
Говорит хоть зажила нормальной жизнью
Даже так ??
Спасибо Вам !!
Маурита• 23 апреля в 13:10
Ответ дляЛеся-da75
Дякую ♥️
Автор , напишите потом пожалуйста результат гистологии
Мы все очень ждём )
Області пітьми• 23 апреля в 14:07
Ответ дляМаурита
Судя по сгусткам при месячных и коричневой мазне- до 30 лет точно началось )))
Сейчас мне 40
а у меня с первых месячных было коричневая мазня и сгустки.....я даже думала долгое время что это норма
Області пітьми• 23 апреля в 14:10
Ответ дляЛеся-da75
На даний момент? 4.7мм.
автор у меня было 10мм перед гистероскопией... сейчас 6,4.... подняла свои старые записи в 2010 было 5 мм и никто меня не отпарвлял на операцию
Області пітьми• 23 апреля в 14:11
Ответ дляМаурита
У меня сейчас эндометрий 10 мм
Это много ? Или норм ?

Если это ужасный показатель - то гистология у меня норм .
Значит и у Вас тоже будет все отлично !)) 🌹
мне при 10 мм делали гистероскопию , гистология показало всё хорошо
Маурита• 23 апреля в 14:11
Ответ дляОбласті пітьми
Не факт , что это сразу миомы
Просто я когда то где-то читала , что если такое есть - это сигнал идти к врачу
А я забила
Маурита• 23 апреля в 14:12
Ответ дляОбласті пітьми
А что означают эти миллиметры ?

Еще сказали , что сама матка большая
Області пітьми• 23 апреля в 14:12
Ответ дляМаурита
Не факт , что это сразу миомы
А я забила
мне перед самой гистероскопией на узи увидели миому но очень маленького размера... я даже думала её удалили.. оказалось нет. за 10 дней до рперации на узи этого не видели
Маурита• 23 апреля в 14:13
Ответ дляОбласті пітьми
Супер , что она ушла )
Області пітьми• 23 апреля в 14:13
Ответ дляМаурита
А что означают эти миллиметры ?

Еще сказали , что сама матка большая
да 1 см. энлометриоз это восаление и матка может увелииваться, но у меня вроде не сильно
Області пітьми• 23 апреля в 14:13
Ответ дляМаурита
Супер , что она ушла )
та не ушла
Маурита• 23 апреля в 14:17
Ответ дляОбласті пітьми
А что опасного в эндометриозе ,
Маурита• 23 апреля в 14:17
Ответ дляОбласті пітьми
та не ушла
Блин (
Тогда надо следить , чтоб если что вовремя удалить
автор Леся-da75 • 23 апреля в 14:25
Ответ дляМаурита
Мы все очень ждём )
Напишу .
автор Леся-da75 • 23 апреля в 14:26
Ответ дляОбласті пітьми
Діло не в тому. Діло в тому, що раніше були атипові клітини, які перероджуються в рак.
Області пітьми• 23 апреля в 21:52
Ответ дляМаурита
А что опасного в эндометриозе ,
думаю может занять всю полость матки
Маурита• 25 апреля в 15:25
Ответ дляЛукава Кішка
Ви прооперували свої міоми? Зараз все добре?
Уже прооперировали ) рано еще говорить про опыт жизни без матки , но вот за клинику могу оставить отзыв )
Лукава Кішка• 25 апреля в 23:35
Ответ дляМаурита
Швидкого одужання вам. Як ви себе почуваєте?
Маурита• 25 апреля в 23:38
Ответ дляЛукава Кішка
Спасибо ) все хорошо , кроме нервов за две последние ночи - шахеды и ракеты , а клиника находится в центре Харькова . Не выспалась и нервы (
Зато от этих шахедов подскочила в первую ночь и уже ходила ))
Уже дома , небольшая температура, а так все по плану , все норм )
Лукава Кішка• 26 апреля в 01:10
Ответ дляМаурита
Вам лапароскопію робили?
Маурита• 26 апреля в 09:59
Ответ дляЛукава Кішка
Вам лапароскопію робили?
Да , все обошлось лапароскопией не смотря на огромные размеры и матки и миом . Засовывали какой то специальный нож , чтоб одну из миом условно говоря перекрутить на фарш - она очень плотная была .
Хоть меня и не спрашивают - я все таки напишу отзыв )
Клинику не то что рекомендую - а НЕВЕРОЯТНО РЕКОМЕНДУЮ !!! У меня панические атаки перед наркозом , поэтому я просила без спинной анестезии , а сразу общий наркоз . Они потратили кучу времени , переубедили меня , во время спинного наркоза так заговаривали мне зубы и переключали внимание , что ни разу я не уплыла . Сделали все быстро , практически безболезненно ввели в спину , и потом как я почувствовала тепло в ногах - ввели в катетер общий наркоз . Я чувствовала как засыпала , успела их еще поблагодарить )) проснулась еще в операционной , слышала их разговоры и смех , но еще не могла шевелиться . Из наркоза вышла тоже великолепно . Медсестры огонь ! Все настолько на лайте , на драйве , на приколах и просто поболтать , обсудить губы , зубы , сиськи)) опытные , уколы в попу безболезненные . Ночью , когда летали ракеты и шахеды , медсестра сидела со мной и ей глубоко фиолетово на те взрывы . Это очень успокаивает . Утром хирург делал осмотр- тю , а ты шо не харьковчанка ? Харьковчанка . А как тогда так , что не рассматриваешь шахеды по окнам ?)))
Долго в клинике никто не держит . Поступление на операцию в течении дня за несколько часов до операции . И выписка быстро . Все как я люблю , все по делу ))
Клиника Ашера .
Маурита• 26 апреля в 10:15
Ответ дляЛукава Кішка
Вам лапароскопію робили?
Все , я проснулась , выпила кофе - и чувствую , что чувствую себя великолепно )) готова к свершениям, шило в попе на низком старте 😂
Но надо еще хоть пару дней дома , это моя первая ночь дома )
Сегодня еще посижу дома , а завтра на кофе наверно куда то выеду ))
Света С Приветом• 30 апреля в 16:48
Ответ дляЛеся-da75
Напишу .
Ми чекаємо і тримаємо кулачки!
автор Леся-da75 • 02 мая в 17:29
Ответ дляСвета С Приветом
Ми чекаємо і тримаємо кулачки!
Доброго дня. Відписуюсь. Сьогодні пішла в лікарню, не дочекавшись понеділка. Бо думала що здурію за ці дні. Було запалення, через мірену. Лікар сказав через те що довго стояла. Хоча тільки 4 роки. Дав два місяці відпочити і після того нову спіраль ставити. Запитувала за видалення матки, не рекондував, бо немає показів і молода ще.
Света С Приветом• 02 мая в 17:31
Ответ дляЛеся-da75
Ну так супер же! Поздравляю!
А то Вы себе уже напридумывали диагнозов )))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 мая в 17:55
Ответ дляЛеся-da75
Рада за Вас! що не все так страшно! Але дивуюсь: моя історія 1 в 1 з вашою. Теж такий діагноз (гіперплазія ендометрію і чистка (4 роки тому), але аналіз показав, що все добре, на відміну від вашого), теж мірена 4 роки, теж зараз якесь запалення (пролікувала 10 днів Тержинаном, як радив гінеколог восени, але щось не дуже помогло). І теж підвищено ШОЕ (36 одиниць). Так що теж думаю, це через мірену, але витягати поки не хотілося б. Мені 50 років
автор Леся-da75 • 02 мая в 22:06
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я теж тепер грішу, що ШоЕ через че запалення в матці. Я саме осінню звернулася до гінеколога. Зробила УЗД і брала цитологію шийки матки. До цього все було ок, а після цього почалось якесь постійне печіння. Можливо вона щось там зрушила, я не знаю . Гінеколог каже що через мірен це запалення , бо типу довго стояла. Але ж її срок 5 років. А в мене буде тільки в травні 4 роки.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 мая в 18:48
Ответ дляЛеся-da75
В мене вона теж з лікувальною метою, можливо, вже вилікувалась та гіперплазія. Але лікували одне, а з’явилось інше - запалення((
автор Леся-da75 • 04 мая в 20:15
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я багато читала, поки чекала аналіз. Багато дівчат пишуть, що хто носив мірену, то вилазить рак грудей потім. Питала гінеколога, він каже, що немає прямого зв´язку. Що якщо є в роду по материнській лінії типу, чи якісь проблеми в грудях, то тоді варто задуматись. Одне лічить, інше каліче. Короче я повністю заплуталась. Кажу, може видалити все, а він каже, що молода, і наслідки теж важкі видалення. Пока два місяці перерви, потім Мірена. Потім буду раз в пів року робити біопсію ендометрію. А там як Бог дасть
Мой завтрак• 27 мая в 11:14
Ответ дляЛеся-da75
Автор, то ваша гістологія не показала атипових клін, лише запалення?