Леся-da75• 22 апреля 2025

Дівчата, я поплакатись...

Важко на душі дуже. Раніше шукала причину підвищеного ШоЕ в крові. Робила і колоноскопію і гастроскопію, Тай всі УЗД переробила, все більш менш було по УЗД в нормі.
Але в 2018 році в мене була атипова гіперплазія ендометрію, а це предрак. Я його вилікувала і після цього виносила дві вагітності. В 2021 році поставила спіраль Мірену. По УЗД все було добре, місячні не йшли, ендометрій не ріс.. Але ШоЕ високе то 26…то 37 і я шукала причину. А ж ось в суботу почались кровянисті виділеня, типу місячних, яких в мене не було 4роки.
Я пішла до гінеколога і він відправив на гістероскопію. Сьогодні зробили під наркозом чистку. І по виразі обличчя лікаря, я зрозуміла, що там не добре. Хоч він і не сказав прямо, сказав чекаємо гістологію. Чекати два тижні. Але я ж розумію , що там скоріше всього рак матки.
В мене просто опустилися руки, лежу пластом. Грошей нема на лікування. Підтримки немає. Двоє малих дітей. Дівчата, навіть немає з ким поговорити. Мама бідна моя теж переживає. Як триматися, як далі боротися, я не знаю ....
Мой завтрак• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Она родила двоих детей
Почему ей не предложили удалить матку , если она проблемная ?
Обычно врачи очень настоятельно рекомендуют чуть что ее удалять

Я , кстати , на днях иду удалять )))
А ви чого?
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
А ви чого?
Миомищи - 4 шт
ReintTycha• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Она родила двоих детей

Я , кстати , на днях иду удалять )))
Мене теж здивувало це.
Що лікарі не порадили видалити матку.
А поставили ще й мірену
ReintTycha• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Она родила двоих детей

Я , кстати , на днях иду удалять )))
Все буде добре. Ви- розумничка
Ворожу на каві• 22 апреля 2025
Автор, держите хвост пистолетом. Без матки можно жить и прекрасно. У меня подруга есть, которой удалили и матку и яичники. Она красотка, и даже качество её жизни сильно не пострадало. Дай Бог вам хорошего здоровья, но и плохой диагноз это не приговор
Мой завтрак• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Миомищи - 4 шт
Ростуть і мішають? Мої ближче до 40 перестали рости. Помітила, що вони ростуть у мене від прогестерону, тому мірена табу, думаю до клімакса дотягну
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Мене теж здивувало це.
Що лікарі не порадили видалити матку.
А поставили ще й мірену
Я хоть и с миомами , но совсем слабо понимаю в этом во всем )
А там у нее намек на рак , врачи должны были орать - удаляйте . Особенно , когда дети уже есть
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Все буде добре. Ви- розумничка
Спасибо ) ♥️🌹
Сегодня голодная и депрессивная 😂
annetta888• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Она родила двоих детей

Я , кстати , на днях иду удалять )))
Сподіваємося, що не все так погано, як автор накрутила 🙏🙏🙏🙏
ReintTycha• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Спасибо ) ♥️🌹
Сегодня голодная и депрессивная 😂
Келишок чогось сухенького швиденько дозволили собі.
І шматочок мяса
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ха !))

У меня шикарные размерчики !)) за 4 см я бы не парилась Даже )) конечно дотянете !!

у вигляді 2-ох васкуляризованих серозних фіброматозних вузлів, розтшованих по передній стінці матки з . змірами 73х63 мм, 56х51 мм; в дні матки - інтрамурально-субсерозний розмірами 85х55 мм;
дна матки - на ніжці розмірами 68х51 мм; типової форми, структури, ехогенності. дометрій товщиною 10 мм, будова не змінена.
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Серьезно !!
Ох спасибо Вам !!
Меня действительно напрягает вопрос по поводу внешнего вида )
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
І шматочок мяса
♥️♥️♥️
Пища богов !))
Ворожу на каві• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Серьезно !!
Ох спасибо Вам !!
Современная медицина прекрасно справляется. Можете почитать про гармонозаместительную терапию
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВорожу на каві
А если яичники остаются ?

Не могу уже все это изучать (( я сдалась , когда разбиралась с феритином . Не вывожу все эти больничные информации ((
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
У мене їх три зараз. Від четвертої лишився лише рубець
Де поділася- не знає ніхто. Навіть лікар на узі питала.
Ростуть паразити. Болять..
ReintTycha• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
♥️♥️♥️
Пища богов !))
І найкращий лікар від голоду і депресії
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Ростуть паразити. Болять..
Болят ??
Ух блин сочувствую (( а сильно болят ??

У меня вообще никакого дискомфорта , кроме того , что я их чувствую рукой сквозь живот . Да они уже даже визуально контурируются сквозь тело .
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
І найкращий лікар від голоду і депресії
Дааа😍😍😍
Только я пиво хорошее или розовый джин ))
Ворожу на каві• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
А если яичники остаются ?

Девочки, милые, я ж не врач. У ИИ спросите лучше. Я просто написала, что есть у меня близкая подруга, у которой был тяжёлый период и куча проблем со здоровьем. Но справилась, живёт прекрасно в свои 46, выглядит замечательно, даже моложе. Она, конечно, всю жизнь красотка. Но главное же не внешность. Главное, что она живая и видит, как взрослеют её дети. Онкология это далеко не всегда однозначный приговор. Со смертью можно поспорить и выиграть у неё хороший кусок времени.
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Болят ??
Ух блин сочувствую (( а сильно болят ??

Не сильно дуже. Але відчутно.

Заважають пісяти нормально.
Сексом займатися.
Бо то постійний дискомфорт
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Класс !!
Как это не главное ?)) одно из главных !)
Классно , что она классно выглядит !)

И спасибо Вам , что Вы меня почти успокоили )) 🌹
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Не сильно дуже. Але відчутно.

Заважають пісяти нормально.
Сексом займатися.
Бо то постійний дискомфорт
С сексом есть такое, его не хочется
А вот в туалет ((

Может Вам их посрезать ?
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВорожу на каві
А Вы случайно не знаете , сексуальное желание без матки у нее увеличилось / уменьшилось ?
ReintTycha• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Дааа😍😍😍
Будьмо))
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Будьмо))
По живому режете 😂
ReintTycha• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
По живому режете 😂
Вмію заміряти найкраще• 22 апреля 2025
В кінці 70-х моїй бабусі було встановлено діагноз ’рак матки’. Видалили її. Пролікували , наскільки це було можливо в 70-х в районному містечку. Бабуся прожила ще понад 30 років без жодного рецидиву і померла майже в 90 років. На сьогодні медицина настільки стрибнула вперед у своєму розвитку, що не думаю, що це - приговор. До того ж, у вас все ще на етапі дослідження, тож тримайте себе в руках, автор. Все у вас буде гаразд. В будь-якому разі)
Ворожу на каві• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Интим с мужем есть, все ок, гармонозаместительная терапия работает. Я вам больше скажу, ей и молочные железы пришлось удалить, была высокая вероятность метастаз. Так вот, есть программа государственная, по которой в таких случаях импланты ставят чуть ли не бесплатно. Так что, девушки, ничего не надо бояться. Мы, женщины, как кошки, умеем падать на 4 лапы.
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Красота !!
Путь конечно ужасен , но классно , что все классно закончилось )

У меня муж уже на низком старте сидит - это же можно теперь секс не предохраняться )))😂😂