Леся-da75• 22 апреля 2025

Дівчата, я поплакатись...

Важко на душі дуже. Раніше шукала причину підвищеного ШоЕ в крові. Робила і колоноскопію і гастроскопію, Тай всі УЗД переробила, все більш менш було по УЗД в нормі.
Але в 2018 році в мене була атипова гіперплазія ендометрію, а це предрак. Я його вилікувала і після цього виносила дві вагітності. В 2021 році поставила спіраль Мірену. По УЗД все було добре, місячні не йшли, ендометрій не ріс.. Але ШоЕ високе то 26…то 37 і я шукала причину. А ж ось в суботу почались кровянисті виділеня, типу місячних, яких в мене не було 4роки.
Я пішла до гінеколога і він відправив на гістероскопію. Сьогодні зробили під наркозом чистку. І по виразі обличчя лікаря, я зрозуміла, що там не добре. Хоч він і не сказав прямо, сказав чекаємо гістологію. Чекати два тижні. Але я ж розумію , що там скоріше всього рак матки.
В мене просто опустилися руки, лежу пластом. Грошей нема на лікування. Підтримки немає. Двоє малих дітей. Дівчата, навіть немає з ким поговорити. Мама бідна моя теж переживає. Як триматися, як далі боротися, я не знаю ....
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
С сексом есть такое, его не хочется
А вот в туалет ((

Может Вам их посрезать ?
Треба.
Але вічно не вистачає часу.))
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Треба.
Але вічно не вистачає часу.))
Не доводите до моих размеров !!
У Вас сейчас лапороскопия
Если увеличиться - то полостная только операция и станете перед выбором как я - или срезать или удалять матку . Я выбрала удалить , хотя технически их срезать более чем реально .
А у Вас просто лапороскопия и все
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Не доводите до моих размеров !!
У Вас сейчас лапороскопия
А у Вас просто лапороскопия и все
Обійняла щиро
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Обійняла щиро
А Ваши миомы путь не ростут , а сами уменьшаться !!♥️
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Навзаєм
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Навзаєм
Не , не могу все таки ))
Если Вам нужна матка - то все таки сходите к врачу и удалите , пока небольшие ))

А если готовы удалять в будущем вместе с маткой - тогда фиг с ними )) как будет - так будет , ну , то есть мой сценарий развития событий ))

Большие миомы удалять - уже есть риски .
Миловидна леді• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Не , не могу все таки ))

А подскажите пожалуйста, вы удалять будете в гос или в частной? И какова цена вопроса? У меня тоже миома большая 7*6 см( примерно) врач настоятельно рекомендует удалять и возможно с маткой. Сейчас сдаю все анализы и доп обследования.
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
В частной . 31 тыс операция , все включено

Если не планируете детей - то есть смысл с маткой . У Вас одна шт ?

А какие Вы сдаете анализы ? Там же все узи показывает

А , стоп , предварительно было выскабливание - 7 тыс грн

Значит всего 38 тыс грн + анализы ( можно бесплатно через семейного врача )
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляАнонимушка
Ще відповіді остаточної нема

Поки що не нагнітаєте
Дякую за відповідь. Але нажаль інтуїція підказує що буде не добре.
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
АВтор, вы что слегли раньше времени.
вам нужна информационная поддержка. форумы по этой теме. я про Афину знаю. может девочки еще что напишут.
этот орган лечится!
Я в Афіну додала запит, але пока не прийняли.
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Не , не могу все таки ))

Дякую ще раз
Бережи Вас Бог
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
Звідки ви беретесь, людоньки! З чого ви вирішили, що рак? Рак і ШОЕ не повʼязані. Єдиний варіант - лейкоз, але там ШОЕ 130-150! Шукайте віруси, аутоімунні захворювання. ШОЕ показник запалення і дуже неспецифічний. У вас занизькі показники для онко. Онко не визначається за ШОЕ.
Тож не тільки в ШоЕ проблеми. А в самому ендометрії.
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Дякую ще раз
Бережи Вас Бог
Спасибо !!
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеся-da75
Разве они глазом могут увидеть что-то при выскабливании ?
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
не хвилюватися наперед
раптом що, поїдете закордон
там українцям зараз лікують рак безкоштовно
принаймні моїм знайомим в Німеччині все абсолютно безкоштовно, операції, хімії, обстеження і тд
Нажаль за кордон не варіант. ...Сама не поїду, а без підтримки я не зможу.
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Дочекайтесь результатів, автор.
Я це розумію, але психологічно дуже важко.
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Не придумуйте.
Коли рак- кажуть прямо.
І не накручуйте себе.
Все буде добре
Прямо ніхто не скаже, пока нема гістології. Предрак був в 2018 році. Тому і таке хвилювання
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеся-da75
Ох , понимаю Вас !!
Я когда узнала - тоже истерика была жуткая . Рыдала до чертиков . А потом война началась . Я аж испугалась - то может я ее наныла

Ждите результат . В крайнем случае удалят матку , и фиг с ней - дети у Вас есть !) 🌹🌹🌹
Миловидна леді• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита

Детей уже не планирую, мне почти 42.
У меня ещё дисплазия шм, год назад результат жидкостной цитологии был нилм, в январе этого года аскус, а сейчас сдала , то вообще л-сил. Сдаю пакет предоперационный, кровь УЗИ. На днях к врачу уже и будет решать, удалять только миому, вместе с маткой или ещё что-то с шейкой сразу делать. Из за размеров будет полостная операция
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Детей уже не планирую, мне почти 42.
Если будете всю матку удалять - то 95% лапороскопия . Все это счастье вытащат через влагалище .

Я удаляю матку вместе с шейкой матки .
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляЛукава Кішка
А чому вас зразу на гістероскопію направили? УЗД перед цим робили і щось побачили? Мірену вийняли перед гістероскопією?
УЗД робила декілька разів . На УЗД норма, ендометрій тонкий, цитологія шийки матки в листопаді норма. Я бігала по лікарнях з цим ШоЕ. А тут в суботу почались кровянисті виділеня. Я в понеділок до лікаря, і в зв´язку що в мене була атипова гіперплазія, зразу сказав що потрібно робити гістероскопію. Перед гістерою мірену вийняли.
Області пітьми• 22 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Просто так. У мене шое повишені зарпзАле аутоімунка щитовидки і гіперплазія наднирників
А как гиперпоазию надпочечников выявили?
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Автор , удаление матки спасет Ваше здоровье ?
Це ви питаєте чи стверджуєте? Я не боюсь самого видалення матки. Боюсь щоб рак не дав метастазів і не було хімії(
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеся-da75
Да , вопрос
Ох ((
Держитесь !!
Пусть все будет хорошо !!🌹🌹🌹🌹🌹🌹
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Мені в 2005 лікар поставила діагноз спід за результатами узі. 8 місяць вагітності був.
І рак матки.
Співчуваю вам.
Області пітьми• 22 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Авторе, і коли у Вас був передрак. Нащо ставили мірену?
Я ее нельзя? Мне делали тоже гистеру, и настойчиво рекомдовали Серёгу, но я интуитивно отказалась
Вилосипедниця• 22 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ендокринолог настояла
Області пітьми• 22 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Она родила двоих детей
Почему ей не предложили удалить матку , если она проблемная ?
Обычно врачи очень настоятельно рекомендуют чуть что ее удалять

Я , кстати , на днях иду удалять )))
У нее до беременности д поставили диагноз
автор Леся-da75 • 22 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
автор не растраивайтесь лучше поделитесь как лечили гиперплазию
Яку, атипову?
Маурита• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеся-da75
Співчуваю вам.
Почему Вам сразу не удалили матку после родов ?