Чудовий каламбур• 23 апреля 2025
Запитання до бухгалтерів чи, може, працівників ПФ
Як таке можливо, якщо вся ЗП офіційна, бо це міжнародна компанія, по трудовій, усе на картку приходить, а цього місяця в кабінеті на ПФ порталі показує ЗП, але в нарахованому до пенсійного стажу стоять нулі і припсика "не сплачено ЄСВ"? 20 число (тобто дата сплати минула), за минулий місяць (лютий) все ок, вся ЗП врахована у стаж.
Дивне створіння• 23 апреля 2025
Там ще біля місяця пенсійний перевіряє все, і потім зараховується до стажу
Стопясят раз обсуждала• 23 апреля 2025
Ответ дляоксюморон
Могут по итогу года закрывать
не могут. будет недоимка и штраф.
Фіфачка• 23 апреля 2025
Не оновилась дані на сайті ПФ.
Чи ви думаєте без перерахування ЄСВ хтось би виплатив зп за березень?
Чудовий каламбур
• 23 апреля 2025
Ответ дляФіфачка
Не оновилась дані на сайті ПФ.
от і я розумію, що малоймовірно, але наче вже 23, ХЗ... сподіваюся, тупить портал
Чудовий каламбур
• 23 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
питання про березень, забула уточнити.
Криниця щастя• 23 апреля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Об´єднана звітність до ПФ тільки в понеділок подавалася (останній день).
Виниловая пластинка• 23 апреля 2025
Ответ дляФіфачка
Не оновилась дані на сайті ПФ.
Да еще и на карточку . Банк бы не пропустил .
Чудовий каламбур
• 23 апреля 2025
Ответ дляКриниця щастя
дякую