ніколи такого не було• 19 августа в 19:06
Расчет пенсии в кабинете ПФУ
До пенсии еще почти 10 лет, понимаю что может вообще отменят но все таки. Года 3-4 назад делала расчет в кабинете, посчитало 5075, сейчас делаю расчет, опять пишет ту же сумму. Присмотрелась данных в табличке расчета за последние 5 лет нет, хотя на главной странице у меня все есть и сходится и стаж и зарплата. Почему так? Второй раз немпересчитывает?
ніколи такого не було
• 19 августа в 19:13
Ответ дляКонФФетОшка
А как это делается? Подскажите
Заходите в свой кабинет в ПФУ и там в верхних строчках слева есть этот расчет.
КонФФетОшка• 19 августа в 19:16
Ответ дляніколи такого не було
У меня нет такого кабинета
В рот не ложи• 19 августа в 19:20
Ви ж розумієте, що цей калькулятор - така собі іграшка, хз який там алгоритм. Його результат може бути максимально далеким від реального.
Хоча, те, що він показує зараз мені подобається
Заставляличка• 19 августа в 19:21
Там десь кнопка має бути перерахувати за останніми даними чи якось так..порийтесь.
В мене теж так було протягом років 2, а потім виявляється нажати треба для свіжого розрахунку
Единая страна!• 19 августа в 19:43
Ответ дляВ рот не ложи
Там чіткий алгоритм,згідно законодавства.Ви його доречі можете побачити в розшифрованому вигляді,натиснувши кнопку.
В момент виходу там робиться остаточний перерахунок,але в наших пенсіонерів приблизний,і той що реально,плюс мінус зійшовся.Різниця менше 1000 грн.
Реанимация• 19 августа в 19:43
Ответ дляКонФФетОшка
У меня нет такого кабинета
Зареєструйтесь на сайті ПФУ.
Единая страна!• 19 августа в 19:44
Ответ дляРеанимация
Зареєструйтесь на сайті ПФУ.
Не треба реєструватись.Кабінет є в кожного платника податків.
В цей кабінет можна просто увійти,за bankID,тобто через банківський додаток
Единая страна!• 19 августа в 19:45
Ответ дляКротоТо
А как это у вас в кабинете зарплата за все годы работы?
В мене з 1998рДо того немає
В рот не ложи• 19 августа в 19:46
Ответ дляЕдиная страна!
Це якщо до пенсії рік.
А якщо розрахунок ´´з урахуванням стажу, що буде набутий´´ (у мене це, наприклад, станом на 2043 рік) , то гадання на каві більш точний метод, ніж цей калькулятор
Единая страна!• 19 августа в 19:54
Ответ дляВ рот не ложи
Це якщо до пенсії рік.
Якщо ви не покинете цю роботу,і рівень зарплати буде такий,як на момент сьогоднішнього розрахунку,то так воно приблизно і буде.Це і мається на увазі,що розрахунок приблизний
Чим ближче до пенсії,тим точніше виходить розрахунок.Це так.Наприклад мені лишилося 6 років,і рахує на 3тис менше ніж тим,хто зі мною рядом працює і вже на пенсії.Кожні 3 місяці моя пенсія збільшується в цьому кабінеті.
ніколи такого не було
• 19 августа в 20:02
Ответ дляЕдиная страна!
Автор,натисніть оновити і розрахувати за данними ПФУ
Поищу
В рот не ложи• 19 августа в 20:04
Ответ дляЕдиная страна!
Хто ж його знає, що зі мною і пенсійним законодавством буде через 18 років?
І пенсія, мабуть, не за останньою за розраховується, в за середньою чи щось таке
КонФФетОшка• 19 августа в 20:07
Ответ дляРеанимация
Зареєструйтесь на сайті ПФУ.
Не выходит, нужен ключ
Единая страна!• 19 августа в 20:08
Ответ дляВ рот не ложи
Даний сервіс призначений виключно для створення прогнозного розрахунку розміру пенсії за даними, що міститься в електронних реєстрах Пенсійного фонду та даними, самостійно введеними користувачем за такими умовами:
- розрахунок проводиться для пенсій за віком відповідно до положень Закону України «По загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції, чинній на момент проведення розрахунку;
- для визначення коефіцієнту заробітної плати застосовується показник середньої заробітної плати, що був би застосований при призначенні пенсії на момент проведення розрахунку;
- сервіс не здійснює припущень щодо рівнів зростання середньої заробітної плати в Україні у наступні роки або рівня інфляції і дозволяє оцінити прогнозний розмір пенсії в умовах і «цінах» на момент проведення розрахунку.
Використовуючи даний сервіс Ви погоджуєтесь з тим, що проведений Вами прогнозний розрахунок пенсії має інформаційний характер, не створює обов’язку в територіальних органів Пенсійного фонду призначити пенсію в розрахованому за допомогою даного сервісу прогнозному розмірі.
КонФФетОшка• 19 августа в 20:08
Ответ дляЕдиная страна!
Як саме?
Единая страна!• 19 августа в 20:08
Ответ дляКонФФетОшка
Не выходит, нужен ключ
Та не нужен никакой ключ.Черещ bank ID зазодите
В рот не ложи• 19 августа в 20:10
Ответ дляЕдиная страна!
Я ж про це і кажу, що якщо до пенсії більше, ніж 1-3 роки, то надійність цього прогнозу плюс-мінус бегемот
Единая страна!• 19 августа в 20:10
Ответ дляВ рот не ложи
Я вам пояснила своїми словами,і надала алгоритм,за яким йде розрахунок.
Наче ж все зрозуміло з принципом розрахунку.
КонФФетОшка• 19 августа в 20:11
Единая страна!• 19 августа в 20:16
Ответ дляВ рот не ложи
Ну який бегемот.В мене світиться 20300,а отримувати я буду максимальну,на 3000 більше.Але за умови,що я буду продовжувати так само працювати,з такою ж зарплатнею.Буде більше зарплата-пенсія тільки збільшиться
Менше-зменшиться
В рот не ложи• 19 августа в 20:19
Ответ дляЕдиная страна!
Менше-зменшиться
А якщо наступні 7 років ви будете отримувати мінімалку?
Единая страна!• 19 августа в 20:21
Ответ дляКонФФетОшка
Так, дякую. Вийшло
Тільки розрахунок за замовченням там стоїть ’за введеними данними’.Його треба змінити на ’з урахуванням стажу...’