Пліткарка• 23 апреля 2025
"що там готувати? вас тільки двоє"
подруга часто каже: "Та що там готувати, вас двоє з дочкою".
В мене чоловік то мушу багато готувати, а так не готувала б.
А я от не розумію.
Суп варю на 2 дні, мясо також, гарнір, салат - щодня.
Зараз розлучена, але коли жила з чоловіком - так само готувала і стільки ж часу йшло, просто були більші порції.
Чому якщо я з дитиною то готувати не треба?
Я сама можу їсти одні канапки-каші-яйця, але дитині ж треба готувати ( 8 років)
А я от не розумію.
Пліткарка
• 23 апреля 2025
Ответ дляМальдивирую
я не вижу проблем в готовке. нас четверо.
проблен нема, але годину в день йде
Мальдивирую• 23 апреля 2025
Ответ дляПліткарка
проблен нема, але годину в день йде
и шо, это очень много? есть же все равно надо. и нормально, а не мивину
Рву и мечу• 23 апреля 2025
Ответ дляПліткарка
проблен нема, але годину в день йде
И что, это много?
Голубая фишка• 23 апреля 2025
Ви праві. Ну трохи на пару минут швидше, бо менше чистити картошкі, чи щось подібне. Але готувати треба все так само.
Шукаю стакан• 23 апреля 2025
Ответ дляПліткарка
проблен нема, але годину в день йде
Йде і що? Нас 2+3 то в мене завжди, мамо що поїсти і чому мало м´яса. Різниця є. Зараз сама другу неділю - то просто відпочинок від мартена
Шукаю стакан• 23 апреля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Ні не так. Є різниця почистити 5 картошин чи десять. Для більшої родини так все.
МадамОхмури• 23 апреля 2025
Может, у нее не все едят одно и то же. Да в любом случае плюс мужик - времени больше уходит
Когда я остаюсь одна с сыном (неважно, старшим или младшим) - реально отдыхаю
Аноним Советчик• 23 апреля 2025
Ми теж з донькою вдвох. Щодня не готую. Зранку легкий сніданок. Ввечері щось готую на 2 дні
Накладні мюслі• 23 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Чоловік мій у відрядженні,я сама. Обід- ходжу в столову. Ранком на приготування сніданку максимум 10 хвилин і десь так ввечері. От лиш прийшла з 1 годинної пішої прогулянки.
Блиск думки• 23 апреля 2025
Нас четверо , готуємо по черзі, крім молодшої
Один два - дні моя мама для нас готує
Княгиня пітьми• 23 апреля 2025
Я сейчас живу с 2 детьми, готовлю гораздо меньше, чем когда еще муж был дома. Недавно сын на каникулах у бабушки был, то почти не готовила, мы с малой особо не едим, нам достаточно йогурта, творога, овощей, фруктов, яиц.
КошкинДом• 23 апреля 2025
Для себя и ребенка можно готовить простые блюда, больше отваривать. Мужчины обычно любят жареные и сложносочиненные блюда. Себе с ребенком можно курицу сварить, картошку пюре. А к примеру чахохбили сделать с жареной картошкой, или плов в разы больше времени надо.
Викасикрет• 23 апреля 2025
Мне только на себя времени вагон нужно - ем каждые 3-4 часа, минимум одно блюдо на перед уже должно быть готово. Поэтому и полуфабрикаты приготовить нужно время, потом приготовить себе и отдельно остальным уже другую еду, мою они едят очень редко
Пліткарка
• 23 апреля 2025
Ответ дляКошкинДом
ясно)
Белая котичка• 23 апреля 2025
Не соглашусь. Муж ест 50 процентов и 50 процентов мы втроем. Как саранча
Метровий сантиметр• 23 апреля 2025
Ну мужчины чаще более требовательны к еде, а с ребенком можно отварить макарон и сосисок и ок.
Сиреневая цапля• 23 апреля 2025
Ми з чоловіком вдвох , мало готуємо. Вранці їмо щось нескладне (типу творог , яйця), в обід на роботі , ввечері салат й м´ясо /риба на грилі/запечені. Реально забирає небагато часу
Оновлена версія• 23 апреля 2025
Ответ дляАноним Советчик
А сніданок сам готується)
Аноним Советчик• 23 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
А сніданок сам готується)
Та таке. Яйця посмажити 2 хв
Метровий сантиметр• 23 апреля 2025
Ответ дляКошкинДом
На самом деле по разному, многим как раз более диетическое, мужчинам, если спортсмены или работа такая, что питание нормальное только дома.
Оновлена версія• 23 апреля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Та таке. Яйця посмажити 2 хв
А до них помідорку помити/порізати. Хліб чимось намазати? А каву/чай зробити? Вже не 2 хв.
ГугелП@лАмался• 23 апреля 2025
Ответ дляПліткарка
проблен нема, але годину в день йде
Ваша дочка 8 лет ест столько же сколько ел ваш муж ?Если и вы едите мало и она , то что вы часами готовите на кухне?
Леди_на_драндулете• 23 апреля 2025
Колись готувала на 3 х-я і діти,потім маму забрала і на 4-х,то було важко.А зараз діти поіхати,то на 2-х з мамою краса,нема що.
Пліткарка
• 23 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
самі порції малі, але зранку каша/сирники,
в обід суп, біля 17-18 друге (мясо, риба рідко або що є дома).
біля 20 йогурт, печиво...
тобто суп і мясо все одно треба готувати
біля 20 йогурт, печиво...
ГугелП@лАмался• 23 апреля 2025
Ответ дляПліткарка
біля 20 йогурт, печиво...
Ну а как вы хотели ? Если у вас нет личного повара и вы не питаетесь постоянно в кафе\доставкой, то придётся готовить самой. И час в течении дня - это не много.
Грибной_Дождик• 23 апреля 2025
В мене також зараз чоловіка нема , він часто готує вечерю ( майже завжди ), але все рівно часу більше йшло . Зараз з хлопцями 12 та 20 років . Готую менше і простіші страви . Вчора карттпля пюре з котлетами , гречку звариьа на сьогодні , нс ранок малий вівсянку , старший каву з бутерми , на роботу гречку з котлетами взяв, малий після школи гречку з котлетами та салатом, старший прийшой - картоплю по селянськи та вирізку мариновану в мультипіч закинула - на завтра на роботу йому буде .
Ну що ви, мамо!• 23 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Разница минут 5