13чудоСВЕТА• Изменено 24 апреля в 09:31
Собачки невеликих розмірів
Дівчата, скажіть, хто має собачок хлопчиків типу йорк, папильйон, це реально щоб він ходив в туалет інколи на пелюшку в квартирі (пісять, какать), а також і на вулицю в інший раз.
Анонимарик• 24 апреля в 09:35
Так. У мене був йорик. Спокійно ходила на пелюшку сама або я говорила, що йдемо в туалет, вона бігла і я стелила.
На вулицю взагалі не хотіла і не вміла гуляти навіть. Зробить справи і як трактор тягнула до дому. Гуляти кинула з нею.
СирОжино пирОжино• 24 апреля в 09:37
У меня былы шпицуля, всегда гуляли 2 раза в день, иногда , если не могла терпеть, ходила на пеленку. Как я за ней скучаю 😢🥰
13чудоСВЕТА
• 24 апреля в 09:37
Ответ дляАнонимарик
А у вас дівчинка? Думаю у хлопчика вийде на пелюшку пісять?
Анонимарик• 24 апреля в 09:38
Ответ для13чудоСВЕТА
Була дівчинка. Тому як хлопчики це роблять на пелюшку навіть не знаю.
Оле Лукойе• 24 апреля в 09:41
У меня той. Ходил на плёнку, ставила бутылку чтоб ногу поднимал. Потом отказался и терпит и даже зимой просится на улицу.
13чудоСВЕТА
• 24 апреля в 09:42
Ответ дляОле Лукойе
А на бутилку він пісяв, лапку піднімав?
Краля-Галя• 24 апреля в 10:02
Ответ для13чудоСВЕТА
А на бутилку він пісяв, лапку піднімав?
было две собаки 8 кг и 3 кг, мальчики, оба писяли на пеленке сидя, на улице поднимали ногу, единственное что меньший чистюля, любит чистую пеленку, если уже записяная и вовремя не поменяли, пойдет пописять на кухню...на ленолиум
Для драки• 24 апреля в 10:15
Мальчик терпел до максимума как узнал что есть улица, пеленка валялась месяцами не тронутая. В итоге убрала пеленку и гуляет только на улице, он доволен и я спокойна
Я таке знаю• 24 апреля в 10:39
У меня чихуан, ему уже 13 лет. Всю жизнь ходит и на пеленку дома, и гуляет с удовольствием. Мой лапу поднимает, но писает вниз просто на пеленку. А вообще, существуют специальные лотки со столбиком для кобелей.
Интимная• 24 апреля в 10:59
у мене той терʼєр дівчинка
вдома ходить на пелюшку пісяти, інколи ковелу відкладає там же! але по великому в основному на вулицю потрібно виходити!
13чудоСВЕТА
• 24 апреля в 12:00
Ответ дляКраля-Галя
А ви вчили дома пісяти не піднімати лапку чи це так само вийшло?
Ms. Анонимная• 24 апреля в 13:36
Ответ дляАнонимарик
Рикошетом на все вокруг
Иногда морда над пеленкой, а опа где придется. При этом думает же, шо попал
А_мій_самий_самий• 24 апреля в 21:13
Папийон хлопчик, так, якщо не може дочекати ранку, може сходити на пелюшку. Якось навіть в душеву заліз))
13чудоСВЕТА
• 24 апреля в 22:17
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я як раз мрію про цю породу, дивлюся зараз цуценят. Можливо ви порадити пітомнік де можно придбати цю породу )) і розкажіть будь ласка, скільки разів на день ви з ним гуляєте? Ви його стерилізували? Годуєте кормом сухим? Дякую вам 😍😍😍