Радість моя• 28 апреля 2025
Хочу забеременеть после КС
После КС прошло полгода, но я уже очень сильно хочу ребенка. Просто какая-то мечта теперь появилась, и именно девочку хочу тоже второй.
Постоянно в этих мыслях, что от дочки вещи какие-то оставлю и второй буду их надевать, мечтаю как мы гуляем и тд. Беременеть думала осенью/начало зимы. У кого было так же? Я здорова на голову? 😂 и через сколько вы родили после КС?
Глаголиця• 28 апреля 2025
О, моя знакомая так год не дотянула, решила, что очень старая, нужно срочно рожать, а то поезд уходит. Жизнь ей и ребенку спасти успели, но матку потеряла.
Госпожа Белладонна• 28 апреля 2025
Это гормональное. Потом пройдет. Я родила через 2.7 после первого. Чуть костьми не легла, очень трудно было. Плюсы для детей есть, для меня очень трудно
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2025
Ви хоч до року дотягнули б і гормони прийшли в норму,ви на гв.Що за маразм з швидкою повторною вагітністю?
Радість моя
• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я не на ГВ
ДинамоКит• 28 апреля 2025
Нет, у меня было не так, второго ребёнка мне захотелось когда старшему было 9 лет, разница между детьми 10 лет.
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Я не на ГВ
Готуйтесь до того,що вагітності і діти різні і однаково не буває
Радість моя
• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це і так зрозуміло
Лиса Патрикевна• 28 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Це і так зрозуміло
Просто ейфорія може змінитись на депресію.Я так розумію,проблем з фінансами і допомогою немає і здоровʼя норм?
Апрель Ивановна• 28 апреля 2025
Може, вже щось змінилось, але моїй сестрі 17 років назад казали 3 роки чекати після кс, правда, вона через 2 народила
Сама не знаю• 28 апреля 2025
А ви знаєте чому після кс не радять одразу вагітніти і чому потрібен час на відновлення?
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Змінилося, але все одно спішити не треба
Апрель Ивановна• 28 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
Ну що логічно, шов на матці має гарно зажити
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля 2025
Автор ви ще не відчули усіх щасливих моментів материнства, коли дитина починає ходити і тільки треба дивитись за нею , а тут на руках ще немовля.
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Но шов після пів року і якому є два роки є різниця
забиякина• 28 апреля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Нет, это миф.
Шов либо состоятельный через 3-4 мес либо нет.
Аноним_1859• 28 апреля 2025
Нет вы не здоровая. После КС минимум год должен пройти, а лучше 2. Потом и беременеть можно.
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Нет, это миф.
Тобто наступна вагітність через 6 місяців , це нормально для організму?
забиякина• 28 апреля 2025
Я хотела маленькую разницу между детьми и через пол года после кс перестали предохраняться. Но забеременела только когда старшему было полтора года.
Сходите на УЗИ и посмотрите состоятельность шва.
Три года рекомендации это для восстановления организма после беременности и родов.
А шов может быть несостоятельным и через два и через три года после кс.
Сама не знаю• 28 апреля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну от цікаво чи відомо про це автору
Карамелька• 28 апреля 2025
Я через 2.1 народила вдруге кс. Вагітність друга значно легша і я не помітила її з малою дитиною на руках.
Є плюси і мінуси.
Один з основних мінусів (крім тотальної втоми з діттми 2 роки наступні), що я не змогла в повній мірі насолодиться кожною дитиною окремо. Я тільки думала як мені вижить і не поїхати глуздом. Тому, ніби мамою я лиш раз побула, а не двічі.
Ну і хворіли завжди вдвох, по черзі з садочку тягали всі соплі, кашлі, ригачки, срачки і одразу заболів другий. Тому 4 роки безкінечних болячок (не менше 2 разів в місяць) мене просто добили.
Зараз, звичайно кайф. Кращі друзі, їм ніхто не треба більш
Є плюси і мінуси.
забиякина• 28 апреля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
И после естественных родов нет.
Но автор же не сейчас собирается беременнеть, а осенью или зимой.
А когда получится - вообще неизвестно
Огірок та Помідорчик• 28 апреля 2025
Разойдется шов, истечете кровью, ребёнок погибнет внутри - это главный риск. Кто-то и через месяц забеременел и все нормально, а кого то отпевали. Как повезёт. Ещё есть риск, что шов не будет выдерживать и вам сделают кс неделе так на 20-й. Готовы потом таскаться по реабилитациям с ребёнком?
Затишне кубло• 28 апреля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені теж так казали, дітям 14 і 11 зараз.
Менше трьох років різниця без няні або іншої допомоги - то дуже важко для мами.
Одну дитину вкладаєш, друга бігає і хоче гратися, та й вагітною зі швом на матці сильно на руках старшу не поносиш.
Затишне кубло• 28 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Є плюси і мінуси.
Який у них вік?
Мої дружили до 11 років старшого.
Затишне кубло• 28 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не буде дитини тоді.
У мене була підозра на тонкий шов на 23 тижні.
Лікар казала, що якщо підтвердиться, то ургентний КР, дитина загине.
Це з 27 тижня є шанс, що виживе.
Карамелька• 28 апреля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Який у них вік?
Мої дружили до 11 років старшого.
Якраз 11 і 9 буде влітку їм .
Сподіваюсь, будуть дружити і далі. Це так важливо для мене
Затишне кубло• 28 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Якраз 11 і 9 буде влітку їм .
Мої сваряться, бо живуть в одній кімнаті, старший вже хоче тиші, а менший спілкування.
Старшому більше задають д/з, менший не хоче чекати, поки той доробить :(
Якщо були б окремі кімнати, було б простіше.
Карамелька• 28 апреля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Мої теж в одній кімнаті.
Менший ще розкладає іграшки. Старший трохи злиться. Але в нас є ще зал великий. Типу мансардна кімната 50 кв м.
Так не хочу віддавати комусь її під спальню. Там великий телевізор, діти в приставку грають і взимку там сімейні тусовки.
Побачимо. Згодна, що в кожного має бути власний простір
Затишне кубло• 28 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Мої теж в одній кімнаті.
У нас менший по підлозі Лего розкладає, старший наступає, це боляче, свариться.
А вільної кімнати немає, їх всього дві, у другій ми з чоловіком.