ЧорноброваЯ• 28 апреля в 11:38
Розлад шлунку. Що перевірити?
Хочу почути ваші роздуми на ситуацію щодо здоров’я.
До лікаря я записалася, але з кожним днем до візиту задумуюся чи не відмітити його. Бо симптоми ніби не страшні, іноді думаю може це просто збіг обставин.
В чому суть проблеми – почала помічати, що мій кишківник погано реагує на деякі продукти. А саме розладом. Причому це не такий розлад як отруєння, коли півдня сидиш на унітазі і треба пити ліки, щоб зупинити це і т.д. Це трохи спокійніша версія – спочатку крутить кишки (нижня частина, мабуть товстий кишечник), хвилин за 5-10 біжу до туалету, кал спочатку дуже м’який, а під кінець рідкий. І ще протягом 20-30 хв похід вже залишковим рідким 1-2 рази.
Ніби не дуже критично. Але це якщо ти вдома. А якщо в маршрутці на роботу чи навіть просто на вулиці? Власне коли я побачила цю закономірність то почала вживати ці продукти лише ввечері. Чи вдень, але якщо точно знаю, що нікуди не піду.
Про які продукти йде мова – м’ясо (курятина, рідше свинина), риба будь-яка, ковбаса (вживаю лише 2 види хорошої якості), морозиво, кефір свіжий (якщо більш давній то нормально), згущене молоко (Ічня). Причому якщо мала кількість продукту то нормально. Якщо більше то розлад.
Наприклад, якщо це ковбаса в олів’є і з’їсти тарілочку то нічого не буде. А якщо зробити кілька бутербродів то розлад.
Чи якщо зварити стегенце куряче, розібрати, додати в суп і з’їсти тарілочку де буде кілька шматочків м’яса то нормально. А якщо таке ж саме стегенце зварити (чи посмажити) і з’їсти самій то скоріше за все буде розлад.
З морозивом така ж фігня. Якщо маленька пачка то норм. Нещодавно купували велику пачку 750 грамів, розрізали на 6 шматків. Тобто один десь 125. Ввечері поласувала, на ніч отримала походи до туалету.
Коли це почалося то я подумала може така реакція організму бо ці продукти зараз дуже рідко в моєму раціоні (через фінансові складнощі). Раніше я вживала ці всі продукти часто, в будь-якій кількості і не було жодних проблем.
Тепер є думки може це збій в організмі? Може яких ферментів не вистачає. Чи може проблеми з жовчним, адже це він відповідає за розщеплення жирів. Жодних інших скарг до ШКТ не маю окрім цих випадків.
Дівчата, поділіться думками, щоб я вже йшла підготовленою до лікаря.
Я только за!• 28 апреля в 11:40
До лікаря точно треба. Це може бути щось з підшлунковою, може бути ентероколіт.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 апреля в 11:42
Спробуйте пропити ентерожерміну десь тиждень. Можливо просто треба відновити флору
Кусюче сонечко• 28 апреля в 11:44
В мене таке було на морозиво, жовток вареного яйця. Це був жовчний. От тільки зʼїм, через пів години вже в туалеті. Жовчний видалили (по інших причинах), ці продукти ще не пробувала їсти
ЧорноброваЯ
• 28 апреля в 11:56
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я приймаю останній місяць пробіотики.
Назначив лікар після операції.
Але і в цей місяць вже два таких випадки.
Назначив лікар після операції.
ЧорноброваЯ
• 28 апреля в 11:58
Ответ дляКусюче сонечко
Така реакція до видалення жовчного? Чи вже після операції?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 апреля в 12:00
Ответ дляЧорноброваЯ
Я приймаю останній місяць пробіотики.
Назначив лікар після операції.
тоді до лікаря
Кусюче сонечко• 28 апреля в 12:07
Ответ дляЧорноброваЯ
До видалення. Завжди була така реакція на ці продукти. Після видалення пройшов рік, ще не пробувала їсти морозиво чи яйця
Хачапууури• 28 апреля в 14:25
У мене схожа ситуація щодо кишківника. Але є непереносимість лактози (взагалі молочні продукти виключила з раціону, навіть медикаменти з лактозою у складі не купляю (шукаю аналог без лактози у складі)). На деякі продукти харчова алергія. Продукти, у складі яких глютен стараюся не вживати. У магазині приходиться читати склад продукту. Каву прийшлося з раціону виключити. Але обмеження деяких продуктів ще не вирішило проблемку з кишківником... Їм маленькими порціями.