Я погнала• 30 апреля в 19:42
Чому ви себе не любите
Результат:
вже голосів:
24 (66.67%)
Я красотка
12 (33.33%)
Я страшко
Я погнала
• 30 апреля в 19:45
Ответ дляСтебель березы
А ви?
Я намагаюся від себе відчипитися.
Дівчина Бобула• 30 апреля в 19:45
Какую только дичь не смотрят, а потом несут в массы с умным видом.
Форс мажор• 30 апреля в 19:45
А где связь? Я страшко (в понедельник был общий наркоз, лицо серое, морщины, уставшая, замученная невозможно, боль постоянно), себя очень люблю.
Играю_на_кларнете• 30 апреля в 19:47
Не люблю, бо я програю сучасним жінкам майже у всьому, всі красуні і розумниці, встигають реалізуватися по всім фронтам, а я і з одним ледь справляюсь, зовнішність, фігура, тут нідочого, на них не скаржусь.
Я погнала
• 30 апреля в 19:47
Ответ дляДівчина Бобула
А Ви вже встигли 30 хв подивитися? Я обожнюю цю блогерку
Пупуговка• 30 апреля в 19:47
Я себе люблю, зовнішньо страшко, але мені по життю це ніколи не заважало.
Я погнала
• 30 апреля в 19:48
Ответ дляИграю_на_кларнете
Но мы же не в игры играем. Никто в этой гонке не выиграет
ВундерКИНГ• 30 апреля в 19:48
Бо не вмію. Не навчили ,не показали батьки. А чоловік тепер показує свою любов,і доводить мені що я класна,з його слів але я не вірю в це. Нема бази короче
Я погнала
• 30 апреля в 19:48
Ответ дляПупуговка
Супер
Я погнала
• 30 апреля в 19:49
Ответ дляВундерКИНГ
Ой
Роза в вазі• 30 апреля в 19:50
Ответ дляДушка-свекрушка)))
То при чем тут ботокс в письку, я не поняла))?
В нижні губи, щоб трояндочка була розквітла, а не шкірка висяча.
Я погнала
• 30 апреля в 19:51
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Чтобы везде красоткой быть
Душка-свекрушка)))• 30 апреля в 19:52
Ответ дляРоза в вазі
Нууу... У меня там от варикоза периодически расцветает и так
А вообще, мне много, что в себе не нравится и не только во внешности, но если мне будут на это указывать или навязывать, ховайся в жито))
Пишу каліграфічно• 30 апреля в 22:29
Ответ дляЯ погнала
Я намагаюся від себе відчипитися.
відчЕпитися. Де ви росли, хто вас навчав..?..
Я погнала
• 30 апреля в 22:33
Ответ дляПишу каліграфічно
Крим