Губи до вух• 01 мая в 10:51

Что уколоть в лоб?

Дано -40 лет, заломы/морщины на лбу. Ничего не колола, поэтому не знаю с чего начать. Что посоветуете?
ЭтаваНиМожетБыть• 01 мая в 10:51
А що варіантів багато? Ботокс.
Жена сантехника• 01 мая в 10:53
вас ударили?
Жінка з перцем• 01 мая в 10:53
До косметолога,вона вам підбере все що треба.
автор Губи до вух • 01 мая в 10:53
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А що варіантів багато? Ботокс.
Я без понятия, написала ж сразу, что не колола ничего. Но разве исправит ботокс уже имеющиеся заломы?
автор Губи до вух • 01 мая в 10:56
Ответ дляЖена сантехника
вас ударили?
К чему этот вопрос?
Люблю Украину• 01 мая в 10:57
заломы не исправит,
ботокс на время не даст ситуации ухудшаться.
нужно было колоть раньше, пока еще не было заломов
причем колоть не только в лоб, иначе лицо может поплыть или перекосить, а делать круговой ботокс у хорошего специалиста
Руда ліса• 01 мая в 10:57
Ответ дляГуби до вух
Так.
Якщо залом дуже глибокий, то або бланшують, або філер ще колять після ботоксу. Гарний спеціаліст зможе.
Мені 38. Колю з 30+
У Вас нічого супер страшного ще немає.
В мене було гірше.
Останні 4 роки ідеал.
Стрекозей• 01 мая в 11:02
Ответ дляГуби до вух
Може і не виправити. Але він розслабить мязи, зморщки буде менше видно та не дасть погіршення ситуації. Заломи виправляються потім філерами. Якщо ви вирішите за необхідне
Але вже треба починати, бо потім буде гірше. Я почала з 42, зараз мені 46. Ось тільки но знов вколола диспорт. Чоло розгладилося, виглядає набагато краще. Один залом в мене є між бровами. Але я не ризикну на філери в міжбровку, бо читала та моя лікар підтвержує що це може бути небезпечно. Бо там цей трикутник небезпечна зона для введення філера.
Але робити однозначно треба. Тільки знайдіть гарного спеціаліста
Тётушка Лошадь• 01 мая в 11:02
Ботокс
когдадеЦкие• 01 мая в 11:03
ботокс но может не понравиться эффект когда лоб гладкий а брови опустились и лицо отекло
автор Губи до вух • 01 мая в 11:05
Ответ дляСтрекозей
Дякую за детальну відповідь, вибачте за, можливо, дурне запитання-ви пишете про філери, про які саме? Боюся всяких штук, які потім можуть кудись мігрувати, не розчиняються в тд і тп.
автор Губи до вух • 01 мая в 11:06
Ответ дляЛюблю Украину
заломы не исправит,
Круговой ботокс, чтобы потом не было видно эмоций и вообще лицо не двигалось?
автор Губи до вух • 01 мая в 11:08
Ответ длякогдадеЦкие
Блин, от ботокса лицо может отечь и брови опуститься? Извините, за глупые вопросы. Я свое напыление на бровях вообще хотела удалить, не нравиться, а теперь брови еще и опуститься могут. Печально как-то звучит.
-Ань-• 01 мая в 11:08
Почніть з пошуку інформації, подивіться фото з наслідками невдалої уколізації. Що може бути через багато років (довгострокові наслідки).
І не займайтесь фігнею.
Це знецінення себе - щось в собі ісправляти, наче ви якась ущербна.
Все, що масово нав´язують людям - шкодить здоров´ю.
Полюбіть себе, щодня робіть щось корисне для свого здоров´я. Щоб бути, а не здаватись.
Завжди мало• 01 мая в 11:09
Тоесть там, те намалеваные брови, не ухоженные волосы и лицо, а беспокоят пару морщинок на лбу?
tereska• 01 мая в 11:13
У вас вже дуже добре для такого віку, не бачу нічого страшного. Почнете з уколів, то одразу побачите різницю. Хай вам попадеться досвідчений лікар не рукожоп, від якого опуститься брови, не зможете спокійно нафарбувати вії та будете чекати, коли він, сука, вже зійде.
Люблю Украину• 01 мая в 11:14
Ответ дляГуби до вух
с чего вы взяли? сейчас ботокс другой и ставят его грамотно.
-Ань-• 01 мая в 11:16
Ответ дляЛюблю Украину
А коли ще новіший ботокс придумають - то будуть обсирати теперішній.
Свекруховна• 01 мая в 11:18
Ответ дляГуби до вух
морщины зальют белотерософт+ботокс
-Ань-• 01 мая в 11:19
У одної особи на обличчі набиті брови, а у іншої особи на обличчі набиті цифри 666.
Питання: хто з них наркоман, а хто вчитель математики?
автор Губи до вух • 01 мая в 11:28
Ответ дляЗавжди мало
Нет, беспокоит еще отек от операции на лице. Со лбом уже помогли (не вы, конечно).С отеком-то хоть поможете?
Люблю Украину• 01 мая в 11:30
Ответ для-Ань-
это бьюти индустрия так работает.
Основные приципы.
автор Губи до вух • 01 мая в 11:31
Ответ дляtereska
Дякую за комплімент, найбільш очікувані були обсиральні коментарі. Намагалась вже видали з фото все, що не стосується лоба, але все рівно обісрали.
ФрекенБок• 01 мая в 11:32
Мне кажется ботокс с таким хорошо справится. Филлеры не нужны. Сходите к косметологу проконсультируйтесь. У вас не такие уж и глубокие заломы
После 18• 01 мая в 11:33
Зачем колоть ? У вас не самая плохая ситуация

Я бы посмотрела на ретинол, чтобы обновить кожу и убрать неровный цвет
Стрекозей• 01 мая в 11:37
Ответ дляГуби до вух
Дивіться, вас тут зараз налякають прихильниці старіти природнім шляхом))) Нічого страшного в ботоксі немає. Особливо якщо він виконаний гарним спеціалістом. Зараз навіть колють по-іншій методиці, не так, як пять років тому. Я колю комплекс чоло, міжбровка, зморщки на носу та гусячі лапки (зовнішні кутики очей). Комплекс якраз робить задля того, щоб не було ніяких перекосів та інших небежаних ефектів.
Далі. Про яку відсутність емоцій тут говорять? Аби шось ляпнути. Не буває від ботоксу такого, щоб обличчя не рухалося взагалі, не видумуйте. Зараз лікарі колють необхідний мінімум. Далі - за два тижні, в разі потреби йде докорекція, на випадок якщо треба щось підняти/ опустити. Але знов же таки некритично. Ось у мене зараз трохи піднялася ліва брівка, але це помітно виключно мені, то виправить лікар за тиждень. Проте я маю рівну гладку шкіру та на сонячний період убезпечена від появи нових зморшок, які точно будуть коли ви все літо дивитесь на сонце.
Філери це так звані заповнювачі зморщок. Коли в зморщку заливається гіалуронова кислота. Ось вони можуть мігрувати. Я такого не роблю і не робитиму.
З ботулотоксинів, а я перепробувала кілька видів мені особисто краще підходить диспорт. Він є сертифікованим препаратом на відміну від несертифікованих ботулаксов та нейроноксів. Я знайшла гарного лікаря, який працює з диспортом. Чекаю, коли в клініці буде знижка на диспорт і колю. Зараз мені весь комплекс обійшовся в 5900 гривень. Повторюю за необхідністю з інтервалом 9 місяців- рік. Якщо ви в Києві можу порадити спеціаліста.
автор Губи до вух • 01 мая в 11:43
Ответ дляСтрекозей
Дякую за розгорнуту і детальну відповідь. Так, я налякана всякими штуками по типу гіалуронової кислоти, що потім мігрує і не виводиться. Завжди думаю, що і так маю проблеми зі здоровʼям, навіщо ускладнювати щось самостійно. Зверну увагу саме на диспорт.
автор Губи до вух • 01 мая в 11:47
Ответ дляПосле 18

Спасибо, я на него тоже гляну.
когдадеЦкие• 01 мая в 12:05
Ответ дляtereska
ну де добре) по цьому фото років 50 можна дати а не 40
автор Губи до вух • 01 мая в 12:13
Ответ длякогдадеЦкие
Думаю, що ви применьшили. Давайте вже 60, щоб не промахнутися.