МастерЮля• 04 мая в 21:00

Кастрюлі якого бренду обрати?

Що можете порадити по співвідношенню ціна/якість?
Дивитись щось типу Vinzer, Fissman? Про Крауф чула відгуки не дуже. Зараз ще Тефаль активно рекламується. Варіантів чимало, послухаю ваші відгуки
Щедрик• 04 мая в 21:01
У меня много лет петерхоф, я довольна
Уточню, нержавка
ТайТаке• 04 мая в 21:04
Винзер
Лунтик-паунтик• 04 мая в 21:05
Вінзер, вже багато років
НеВРотик• 04 мая в 21:08
Lessner
Мейк-ап форева• 04 мая в 21:13
Metalac серія 100 років гарантії
Вартість однієї від 50 до 120 євро
Мейк-ап форева• 04 мая в 21:13
А взагалі, сучасні кастрюлі бергоф, вінзер вже давно не тієї якості що була колись
автор МастерЮля • 04 мая в 21:16
Ответ дляМейк-ап форева
Теж чула таку думку. Читала що навіть після першого використання темнішає нержавійка(
Мейк-ап форева• 04 мая в 21:17
Ответ дляМастерЮля
Так, тут навіть теми були
Ласкове телятко• 04 мая в 21:20
В Метро нержавейка и кастрюли и сковородки, фирму не знаю
Багиня• 04 мая в 21:31
Rondel в мене вже років 12. Як нові. Лише резинки з ручок зняла. Але то через те, що інколи газову конфорку сильно включала і вони поплавилися
Продавчиня кіз• 04 мая в 21:32
Из тех что вы перечисляете, уже лучше тефаль бы брала.
автор МастерЮля • 04 мая в 21:45
Ответ дляПродавчиня кіз
У Тефалю зараз дуже агресивний маркетинг. По суті з виробника сковорідок вони виходять на виробника всього кухонного посуду. А ось чи буде цей посуд довговічним - гарне питання
Продавчиня кіз• 04 мая в 21:47
Ответ дляМастерЮля
Ну винзер и фиссман тоже не очень. Пятнами быстро берется, как поверхность стирается. Очень нравились мне rondel цена-качество. Но где-то они исчезли с рынка.
У меня сейчас wmf и scanpan. Но это уже другие цены. Пользуюсь года 3 точно, вообще без претензий.
автор МастерЮля • 04 мая в 21:50
Ответ дляПродавчиня кіз
’Производитель Немецкий бренд Rondell сегодня принадлежит российскому холдингу Golder Electronics’
Тому і пропали з ринку
Продавчиня кіз• 04 мая в 21:51
Ответ дляМастерЮля
Тому і пропали з ринку
Поняла
Стриптизерка• 04 мая в 21:58
Woll
Гравіцапа• 04 мая в 23:57
Після того, як дно сковорідки Вінзер почало тріскатися й пузиритися, я б цієї фірми більше нічого не брала. Пам´ятала, що в подруги набір від Вінцер уже купу років, тому купила в Епіцентрі роки три тому сковорідки Вінцер на акції. І року не пройшло, як викинула. До покупки поганих відгуків не було, після - з´явилися.
Не той уже Вінзер, а якесь китайське ге... замість нього.
marishka1001• 05 мая в 01:57
Трамонтина, нержавеющая сталь. Сделано в Бразилии,не Китай. Пользуюсь пару месяцев, но нравится. Важно ещё соблюдать с любой посудой правила использования,а для этого почитать инструкцию
САМ_ТАКОЙ• 05 мая в 07:05
Fissman, пользуюсь 5 лет, все отлично, как новые
Вишневий цвіт• 05 мая в 18:23
метро професионал (или метрошеф?))

в общем беру в мЕтро их посуду