И.О. человека• 09 мая в 00:39

Veladis фарш з хека хтось купував останнім часом?

Як він по якості, запаху? Хочу взяти на котлети, але якось взяла смердючий, не пам´ятаю виробника, і з тих пір фарш не купувала.
Метелики на душі• 09 мая в 00:46
Я когда-то брала лет 5 назад. Он имеет свойство к расползанию - т. е. лучше всего жарить в панировочных сухарях и лепить котлеты холодненькими.
Из хека у них более-менее нормальный, а вот в их лососевый который слишком жирный я прямо внутрь муку домешивала - иначе треть котлеты расправлялась на сковородке в жир.
автор И.О. человека • 09 мая в 00:49
Ответ дляМетелики на душі
Лосось не люблю, тому цікавить саме з хека. Дякую!
beril_он• 09 мая в 01:38
лучше красный берите, он вкуснее
NickLopes• 09 мая в 02:08
Так, Veladis — доволі відомий бренд, і їхній фарш з хека час від часу з´являється в продажу. За останні відгуки — буває по-різному. Якщо свіжа партія, то запах нормальний, легкий рибний, без аміаку чи тухлості. Консистенція доволі ніжна, без великої кількості води або шматків шкіри. На котлети підходить, особливо якщо змішати з цибулею, хлібом чи манкою. Але трапляються й випадки, коли фарш має кислуватий чи різкий запах — таке, на жаль, буває не тільки у Veladis, а й загалом із рибним фаршем, якщо його неправильно зберігали чи розморозили.

Краще брати в перевіреному магазині й дивитись на дату виготовлення. Якщо є можливість — нюхати прямо в магазині чи хоча б одразу після відкриття вдома.
автор И.О. человека • 09 мая в 08:25
Ответ дляNickLopes

Дякую! Дату, на жаль, перевірити не зможу - зламала ногу, продукти приносить старенька мама з найближчого АТБ. Але ризикну, бо на одних сосисках вже не витримую.
автор И.О. человека • 09 мая в 08:26
Ответ дляberil_он
лучше красный берите, он вкуснее
Дякую! Колись брала, але він мені не смачний( Не люблю лосось в будь-якому вигляді(
автор И.О. человека • 09 мая в 20:19
На випадок , якщо комусь цікаво. Купила я той фарш із хека, абсолютно нормальний, їстівний. Неприємного запаху не було. Котлети вийшли смачні.