Осьминожко• 04 мая в 22:05

Пропала перлина ilonqueen ютуб канал

Ютуб-канал із 2 мільйонами підписників. Вже три роки його авторка не викладає нові відео. Хвилююся за неї. В коментарях не знайшла жодної інформації про те, куди вона зникла. Можливо, хтось із вас знає, що з нею сталося?

Дивно просто так покинути канал із такою великою аудиторією.

Пам’ятаю, як вона не могла повірити, що її перші відео збирають тисячі переглядів — для неї це було неймовірно. А зараз ці відео мають вже мільйони переглядів…
Її творчість заряджала і продовжує заряджати мене позетивом.

автор Осьминожко • 04 мая в 22:11
Последняя дата активности на фейсбуке 23 апрель 2021 г.
автор Осьминожко • 04 мая в 22:12
Врядлэ ее кто-то знает на советчице, я просто поплакаться.
автор Осьминожко • 04 мая в 22:15
Ладно, закрывайте тему, пошла огорчаться