интайм_не_предлагать• 06 мая в 15:08
Що найдорожче ви продавали на торгівельних майданчиках?
Напишіть що і за яку ціну. Якщо це було давно - пишіть рік)
Просто цікаво, чи є люди, які не бояться купувати щось коштовне "з рук" в інтернеті.
Почну з себе.
Я у 2023 році продала колекційне видання творів пшукіна, бо муляв мені очі, за 10000 грн. поїхало воно за кордон, бо на мене вийшов посередник. я до останнього думала, що це розвод якийсь
Почну з себе.
Роза в вазі• 06 мая в 15:10
Из самого дорогого унитаз из новостроя за 450 гривен, забрали в день выставления объявления
Дверной_Проем• 06 мая в 15:13
не я, муж продал в 2014 году часы напольные Hermle старинные 110-120 тыс.