Маю сечі• 07 мая в 13:30

Чемеричная вода от вшей. На сухие волосы или нет?

Кто применял?
Творческий типаж• 08 мая в 08:02
Ответ дляМаю сечі
А ви применяли? Я только вот сделала, и у меня ранки были на голове, написано что это очень опасно для жизни
Ви живі-здорові? Все буде добре, чемеричною водою робили ’маски’ для росту волосся, під пакет і рушник, всі вижили. Але відваром травили алкозалежних, щоб відвадити пити, от це небезпечно.
автор Маю сечі • 08 мая в 08:22
Ответ дляТворческий типаж
Дякую, жива здорова. Я так налякалась що в лікарню поїхала, мене інтаксиколог оглянув, пояснив що і як, я звісно заспокоїлась. Але я нічого не їла, мене мутило так вчора і дійсно погано було.
Дякую що запитали. Викинула другу пляшку у сміття
Творческий типаж• 08 мая в 14:23
Ответ дляМаю сечі
Одне заспокоює - паразитам було значно гірше-))) Будьте здорові
автор Маю сечі • 08 мая в 23:01
Ответ дляТворческий типаж
Та вони всі поздихали. Це перший засіб що допоміг.
Не знаю, як потім буде, ще ж яйця є
Творческий типаж• 09 мая в 07:53
Ответ дляМаю сечі
Не знаю, як потім буде, ще ж яйця є
З урахуванням циклу розмноження цих комах треба проводити обробку кілька разів. Здається, раз на 5-7 днів, погуглю
Творческий типаж• 09 мая в 08:05
Цікаво, мабуть раз на 7 днів, тому що 10 - критично. Якщо взяти таку ситуацію: вчора обробка, а сьогодні вилупилася личинка з гниди, то через 10 днів вона почне відкладати яйця. Гнида зріє 8-10 днів, тому через 7 днів ще залишиться, а через 14 протравиться остання, що вилупиться з вчорашньо відкладеного яйця, не досягнувши зрілого віку для розмноження і якщо якісно пройшла кожна обробка і вичісування ошарашених особин ( над ванною зручніше, бо випавших видно, як нема ванни, розстеляють білу тканину), то є надія позбавитися непроханих гостей. Треба ще пропарити праскою постіль, рушники, одяг на предмет тих, хто випав і сховався.
Творческий типаж• 09 мая в 08:09
Скріни по темі на пам´ять, бо тему Вашу збережу. Успіхів в боротьбі і здоров´я всім, крім вошей🙏
автор Маю сечі • 09 мая в 15:37
Ответ дляТворческий типаж
Дякую
автор Маю сечі • 09 мая в 15:37
Ответ дляТворческий типаж
Дякую❤️