ПАЦАНКА О• 08 мая 2025
Підкажіть перетяжку меблів в Києві
Можливо хтось користувався нещодавно такими послугами, потрібно перетягнути тканиною офісне крісло. Можливо є майстри що роблять це за адекватні гроші?
Fancy Love• 08 мая 2025
Обожнюю цю студію
Світлана, власниця, дуже гарна людина. Запитайте, мають таке робити, бачила серед їхніх робіт як крісла перетягували.
ЭтаваНиМожетБыть• 08 мая 2025
Ми тут перетягували пуф і комп´ютерне крісло-акуратно, якісно, задоволена і рекомендую.