Кредитная• 08 мая 2025
Дівчата, діліться секретами. Як прибрати животик.
Мені 39.
Займаюсь силовими, пілатесом та розтяжкою.
Харчуюсь нутрієтивно і збалансовано. Тортики, піци і тд 5%.
Вага нормальна, шкіра сяє, целюліту нема візуально😀 ходжу до фіга, хоч і не кожен день.
Але бляха… животик. І не зникає.
Хто як зробив животик плоским?
Дякую.
Але бляха… животик. І не зникає.
Хто як зробив животик плоским?
Дякую.
Тоска в носках• 08 мая 2025
Ответ дляКредитная
Жирок😀😀 мязи і постава ок.
Жир не вісцеральний, бо спокійно відділяється від сталевого преса🤣
Діастазу нема?
Кредитная
• 08 мая 2025
Ответ дляПедиатор_я
Алкоголь дозволяєте собі? В знайомої через алкоголь не ’йшов’ живіт
Можу. Раз на 2 тижні бокал білого сухого
Млинці зі смайликом• 08 мая 2025
Ответ дляКредитная
Жир
Автор! К большому сожалению жировая прослойка на животе это самое проблемное место. Жирок там медленно и упрямо понемногу откладывается с годами. Это природная защита организма. Сбросить его не возможно. И я Вам советую, не думать о том как его сбросить а думать о том как бы он не добавлялся. Потому что сбросить его потом будет не реально.
Lux Aeterna• 08 мая 2025
Ответ дляБанка з медом
У меня плоский живот только от дифицита питания.
у меня тоже (склонна к полноте). При этом спорт можно вообще не делать, результат есть только от дефицита калорий. Спорт без дефицита калорий никакого плоского живота мне не дает
Завжди мало• 08 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ні, я точно не Яблоко. Так. Я почала бігати щодня - і наче краще. Йогою займаюся багато років - живіт на місці.
Дивно, але саме біг мені запустив процес прибирання живота, до того силові не допомагали. Ну і ще прибирання всього солодкого - як тільки починаю знову вживати, то одразу бачу швидкий результат (((
ПАЦАНКА О• 08 мая 2025
Ответ дляЗавжди мало
так бег сушит мышцы можно сказать, а силовые растят их) и это кардио, что для похудения самое оно