Голова Китаю Сі Цзіньпін заявив про підтримку рф та підтвердив спільну позицію щодо війни проти України, – Reuters.
Він назвав путіна союзником у побудові нового світопорядку. А у спільній заяві після переговорів лідери Китаю і росії зазначили: «конфлікт» в Україні може бути врегульований «лише шляхом усунення його першопричин».
ХомякПавлова• 09 мая в 12:29
Ответ дляMarinamariana
И без меня бомбили уже
Так с вами получше будет,сразу москалі капитулируют.
Marinamariana• 09 мая в 13:24
Ответ дляHdodmslpe
Прокидайтесь
От чего я должна проснуться? От правды?
Ответ длядоминиканика
Навіщо нам дипломати, коли у нас є шоколадна погань з синами-ухилянтами?
то Ви стверджуєте, що дипломатичну працю з Китаєм повинен вести попередник по старій пам’яті?
Як так можна,у нас давно новий вибраний., чи ви хочете забрати у нього право розпоряжатися нашими зовнішніми відносинами?