lilul990• 09 мая в 09:40

Ну вот і всьо, Трампуша, відкрий очі

Голова Китаю Сі Цзіньпін заявив про підтримку рф та підтвердив спільну позицію щодо війни проти України, – Reuters.

Він назвав путіна союзником у побудові нового світопорядку. А у спільній заяві після переговорів лідери Китаю і росії зазначили: «конфлікт» в Україні може бути врегульований «лише шляхом усунення його першопричин».
LudaSHS• 09 мая в 11:18
ще Дівенс сказанув, що оказивається Ооо Новина, раша вклада в переговорний процесс вимоги нездійсненні, оо новина для них?

’’ Джей Ди Венс

Россия не может рассчитывать на то, что ей дадут территорию, которую она еще даже не завоевала, а это одна из вещей, которую они заложили в первоначальный мирный план.’’

Херсон , Запоріжжя, пищу постійно, тут тупик, річ не про лінію фронта, заморозку і ін.
Дошло? Чи імітація?
Типу ми зіскочимо з переговорів бо пуйло бажає неможливого.
LudaSHS• 09 мая в 11:20
Ответ дляАпель-синка
А шо, после того как китайоза к хуйлуше на пОрад поехал, кто-то еще сомневался, на чьей он стороне?
Сі очертив для Сша свій васалат, бому Трампа ілюзія, що перетягнути можна рф на свою сторону. А це китайсте, рот не розівай.
В так , Китай погодився на війну - пуйло возив інфу в період олімпіади. Але вони чекали швидкої побєдоносної , а тепер торкає ринки , торгівлю.
Басина• 09 мая в 11:21
Ответ дляNatka A.
Та ось же!
Навіть дідів знайшли. Типу ветерани.
Вони в них безсмертні
Так їх хутін особисто покусав))
LudaSHS• 09 мая в 11:24
Ответ дляNatka A.
Та ось же!
Навіть дідів знайшли. Типу ветерани.
Вони в них безсмертні
Там вообще трешатина
Дітей наряджають дідами з роддому, в садочках, старі наряжаються дітьми піонерами.
Глубинний народ використовую всі засоби шизофренії по угару технології нової, ’ побєда’, пересрали весь зміст перемоги , спаплюжили памʼять
LudaSHS• 09 мая в 11:26
Ответ дляAksinia 111
Си Цзиньпин лично призвал Путина заключить «справедливое» соглашение о мире в Украине

На встрече с Владимиром Путиным председатель КНР призвал заключить «справедливое, долгосрочное и юридически обязывающее мирное соглашение, приемлемое для всех заинтересованных сторон», сообщило агентство «Синьхуа».

Это, судя по всему, первый случай, когда китайский лидер лично излагает Путину принципы, на которых может быть завершена война, отмечает Bloomberg.

Детали. В ходе чаепития в Кремле стороны обменялись мнениями по «украинскому кризису». Китайский лидер сказал, что считает необходимым «принимать во внимание законные озабоченности всех стран в области безопасности и устранить коренные причины кризиса в Украине».
Что за первопричины в понимании Си если упоминаются озабоченности ВСЕХ стран?
Я хочу нагадили, що завжди Китай висловлюється за принципи Оон і територіальної цілісності. Є це в їх спічах всі ці роки.

Цікаво як вони бажають ці принципи в даному випадку дотримуватися і дійсно яка країна проти завершення війни?
Мандарина• 09 мая в 11:26
Ответ дляHdodmslpe
Там парад гарний, ми і поряд не стояли. Всіх чорножопих показали, окрім українців, які загинули тисячами. Це ганьба нам і нашій владі
Черножопыми вы кого называете? Казахстан, Узбекистан, Киргизия?
промокашка• 09 мая в 11:28
Ответ дляLudaSHS

’’ Джей Ди Венс

Дошло? Чи імітація?
Еще не завоевала? Это завуалированные угрозы? Мол соглашайтесь на что есть а то и того не будет?
LudaSHS• 09 мая в 11:29
Ответ дляпромокашка
Це про внесені пуйлом в конституцію неокуповані території , і ці вимоги
ДіВанс раптом побачив- то нездійснено
Hdodmslpe• 09 мая в 11:30
Ответ дляМандарина
Там и темнокожие сидели
Еленнн• 09 мая в 11:34
З Китаєм потрібно працювати на дипломатичному рівні.

Нагадайте будь ласка, а хто в Китаї назначений нашим послом? а останні роки хто ним був?
Манула• 09 мая в 11:40
Ответ дляЕленнн

Навіщо нам дипломати, коли у нас є ’зелений кардинал’ єрмак?
доминиканика• 09 мая в 11:42
Навіщо нам дипломати, коли у нас є шоколадна погань з синами-ухилянтами?
доминиканика• 09 мая в 11:43
Ответ дляМандарина
Мандаирины вы ж в соседней теме трудились?Уже тут?
Brita• 09 мая в 11:43
Ответ дляMarinamariana
Украина сражается с трехголовым Драконом и самим Сатаной . Ну и Ок)) Справимся
Вашими молитвами
доминиканика• 09 мая в 11:44
Как слились воедино порохо -мертветчуковская секта
доминиканика• 09 мая в 11:44
Ответ дляBrita
Вашими молитвами
Чито брито чито маргарито да.Вы уже празднуете на бараке?
Marinamariana• 09 мая в 11:45
Ответ дляХомякПавлова
Возможно события 2014,и незаконная(по их мнению) власть.Значит будем такими темпами воевать дальше,а там либо падишах умрёт либо осел околеет.Говорят у нас человеческого ресурса ещё на пару лет хватит.А там Верещук ещё что-то в мае анонсировала,кто знает,в этом театре абсурда могут уже и женщин начать мобилизировать.
А предлагаете что ? Вариант тут только один - бомбить Москву
доминиканика• 09 мая в 11:45
счас русня придет с парада.выбросит дедов на палках на мусорки и сядет бухать
Мандарина• 09 мая в 11:45
Ответ длядоминиканика
Я парад смотрю😉
Marinamariana• 09 мая в 11:46
Ответ дляHdodmslpe
Парад гарний? Это парад Сатаны . А Сатана может быть и красивым и богатым, просто он убивает безнаказанно
Brita• 09 мая в 11:46
Ответ длядоминиканика
Очередной новый аккаунт? Многостаночница вы наша
Вот честно, завидую вашей фантазии. Еженедельно новый ник придумывать
Filomena• 09 мая в 11:51
Якщо чесно, то я в шоці. Для мене сьогоднішні заяви сі це як виступ пу перед 24.02. Це звиздець. І цей звиздець буде продовжуватися у НАС.
123-08df• 09 мая в 11:54
«лише шляхом усунення його першопричин»
яких?
LudaSHS• 09 мая в 11:57
Ответ дляFilomena
Можливо союз диктаторів щось готує. Вони зробили спільну заяву, в якій фактично проголосили стратегічний альянс проти США та Заходу.

’’Вперше офіційно:

- Західні військові союзи визнані загрозою;
- Програма «Залізний купол для Америки» - оголошена дестабілізуючою;
- США звинувачено у підготовці ударів по Росії і Китаю з космосу та з баз союзників.
Росія і Китай координують зусилля по розгортанню нової моделі стратегічного стримування: не лише на землі, а й у космосі. Мова йде про створення власних систем ППО в орбіті, протидію американському домінуванню у сфері ІІ та біотехнологій.

Це не просто заява - це сигнал.

І якщо США та Європа досі вважають, що мають час - вони помиляються.’’ Це Ярославський
Filomena• 09 мая в 12:02
Ответ для123-08df
«лише шляхом усунення його першопричин»
яких?
НАТО на кордони 97 року
Filomena• 09 мая в 12:06
Ответ дляLudaSHS

’’Вперше офіційно:

Це не просто заява - це сигнал.

Пазлики збираються.
🫡СБУ викрила першу в історії шпигунську мережу військової розвідки Угорщини в Україні, яка на Закарпатті збирала інформацію про оборону регіону, настрої місцевих жителів та можливу реакцію на введення угорських військ

Один із агентів — колишній військовий, завербований ще у 2021 році, інша — ексвійськовослужбовиця Сил безпеки та оборони України.

Вони передавали дані про ППО, позиції Сил оборони, та координати зенітно-ракетних комплексів С-300 у регіоні, втрати ЗСУ та навіть намагалися залучати нових інформаторів.

Їм повідомили про підозру в державній зраді. Тепер «світить» зрадникам довічне ув’язнення.
LudaSHS• 09 мая в 12:08
Ответ дляFilomena
Пазлики збираються.

Да цих агентур по Європі.
Рашисти -фашисти всюди, в Балтіі каламутять, в Фінляндії, недавно вогонь в Хітроу, колапс електрики в Ес, вибухи на військових заводах Ес -це все ланцюги одного шляху
LudaSHS• 09 мая в 12:10
Ответ дляFilomena
НАТО на кордони 97 року
Всі забувають ультиматум пуйла
Ми тут за всіх - румун, болгар, чехів, балтійців
Ставив вимогу вивід нато зі всіх цих країн. хоче соц табір відновити, імперію.
ХомякПавлова• 09 мая в 12:26
Ответ дляMarinamariana
Разрешаю.Начинайте!
Marinamariana• 09 мая в 12:27
Ответ дляХомякПавлова
Разрешаю.Начинайте!
И без меня бомбили уже