Заглянула в прогноз на наступний тиждень..таке саме, ще й дощі. Я в травні вже пляжний сезон відкривала…
ХвостПистолетом• 09 мая в 23:04
Ви вже в дитсадочку інспекцію провели?
Дитина дні тижня вивчила?
Ответ дляХвостПистолетом
Що саме тут вичитати потрібно, питаю?
Фіфачка• 09 мая в 23:10
Ответ дляTeonaa
Це вже занадто. Все було, і сніги в бер і квіт., але +8 майже влітку…це вже занадто
Так у січні в Києві було +18, мовчу вже про південь, де на тому тижні +30 у тіні
Хвильоватиша• 09 мая в 23:11
Ответ дляTeonaa
Хочеться вже тепла якось
ви спитали - хто щось ЧУВ
то моє питання - де про це слухать?
Хи хи, ну ну• 09 мая в 23:16
Нормальна погода. Нарешті дощ пішов. Сухо було так наче липень на вулиці. Земля суха, пісок мело. Насмажитеся ще влітку.
Ответ дляХвостПистолетом
Цікавлюсь
Та жахливий тиждень, добреищо він минув. Із самого цікавого підходить вихователька із таким питанням: от ваша доця капризує, як мені із нею взаємодіяти. Ну ..принаймні мені таке чути було дивно. Заявлено в їх рекламі, що індивідуальний підхід до кожної дитини, раз; вихователі із вагоном досвіду - два. Спитала в чому проблема? Каже розкидала іграшки. Я вже думала що слідом порадять відвести до невролога. Чи психіатра, щоб не ходити двічі(
ХвостПистолетом• 09 мая в 23:38
Ответ дляХи хи, ну ну
Погана погода дуже
Ответ дляХвостПистолетом
Цікавлюсь
Ну і про папірець після туалету. Но я там, в тій темі, написала. Но може не Вам. Коротше кажучи, не дають бумажку/не витирають. А на моє питання - кажуть що я дуже заморочуюся. Я-то да, як та квочка. Но це - гігієна; це - привчити до цього. А то дома так, а в садку все прощє. Зто зна як дитині все ж зрозуміти, як потрібно.
Бо у мене були знайомі, що, видно, змалечку не були навчені. Від них у ШКОЛІ смерділо.