сказочное_Бали• 10 мая в 09:36
Тест на беременность с Авроры
Купила вчера такой, привлекла конечно же цена. Читаю отзывы и пишут, что он показывает не то, что на самом деле. Кто пользовался? Как вам?
кнопкодав• 10 мая в 12:45
Автор беріть, все норм покаже, я на мейкапі і за 10 купувала все точно, дорожче вони і не повинні коштувати
Аліса-90ae• 10 мая в 15:10
Ответ дляБронетапці
Ви в кожну тему лізете, щоб розповісти всім, що нічого не купуєте в Аврорі і АТБ. Але звідкись знаєте, що там 90% продукції неякісна)) мабуть на власному досвіді?
90% світової продукції таке собі щось, але ви її купуєте.
Заспокойтесь вже.
Будете давати поради коли Вас про це запитають. Не перечитуйте усі теми
Бронетапці• 10 мая в 19:27
Ответ дляАліса-90ae
Так і ви будете розповідати де ви скуповуєтесь і не скуповуєтесь, давати поради кому які теми перечитувати - коли у вас про це попросять або запитають. То ж себе і почніть, Проня Прокопівна.
Аліса-90ae• 10 мая в 20:30
Ответ дляБронетапці
Ок
Инста_Богиня• 24 мая в 21:11
Не слушайте никого. Купите, если хотите. Я купила в аптеке недавно за 80. Но мне кажется покажет любой. Не такая сложная у него конструкция. Все равно идти к врачу, на УЗИ.
Этот трёп про экономию на стадии беременности пусть засунут себе в жо....у
Инста_Богиня• 24 мая в 21:12
Ответ дляYulia_8
Мені такий показав другу смужку при хгч 0.6..там і близько нічого не було
То есть вы не беременны. А тест показал беременность?