Последний вагон• 10 мая в 14:03

Обрати журавля в небі чи синицю в руках?

Вже рік кохаю чоловіка. За цей час між нами було дуже багато непорозумінь, скандалів. Він вчиняв багато раз погано зі мною. Єдиний плюс - не жадібний і я завжди була для нього королева, не гулящий. Стосунки в статус серйозних ми так і не перевели. Секс і все.
І тут зʼявився інший - турботливий, очевидно, що любить. Надійний. Пропонує все і зараз, відчуваю себе потрібною. Хочу обрати другого, а душа плаче за першим. Була розмова з першим , він навіть слухати не став - ʼякщо ти розглядаєш іншого, мене більше не обирай ʼ.
Що робити? Від першого я так і не дочекалась нічого путнього. Так і чула весь рік тільки претензії і спроби мене змінити. Другий приймає таку як є.
Млинець Мій• 10 мая в 14:04
Третього
Потішаюся• 10 мая в 14:04
Та крутіть і з першим і другим, тільки щоб вони про один одного не знали
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 мая в 14:06
Выбирайте орла
Оце фіфа• 10 мая в 14:06
Перший вже відмовив, то що вам не зрозуміло?
Вірю, я повірив• 10 мая в 14:06
Разбираться с собой, для начала. Потом искать третьего.
Опля Картопля• 10 мая в 14:07
здоровые отношения будут со вторым. с первым п**дострадания и эмоциональные качели. т.к. вы сама нездоровая,то выбираете первого. и как бы правильно, не портьте жизнь второму нормальному.
Ворую вкусняшки• 10 мая в 14:08
Звісно першого. Другому ні ви не принесете щастя, ні він вам.
Метелики на душі• 10 мая в 14:10
королева в несерйозних стосунках?
Olga_72• 10 мая в 14:11
Якщо не знаєте кого обрати, то кидайте обох і шукайте третього.
автор Последний вагон • 10 мая в 14:11
Ответ дляOlga_72
Я обрала другого. Але душа плаче за першим
Тільки не про гроші• 10 мая в 14:11
Нікого не обирати. Просто жити далі.
Метелики на душі• 10 мая в 14:11
Ответ дляПоследний вагон
ви шо з двома чпокаэтесь?
автор Последний вагон • 10 мая в 14:12
Ответ дляМетелики на душі
ви шо з двома чпокаэтесь?
Ну зараз з другим тільки
Olga_72• 10 мая в 14:13
Ответ дляПоследний вагон
Ну зараз з другим тільки
А яким чином ви вибираете, якщо з першим відносин вже нема?
Интимная• 10 мая в 14:14
Не понимаю, как сочетается секс онли и ’не гулящий’. В личной жизни другие люди не советчики, вам быть с мужчиной, а запросы у всех разные. Лучший вариант зарабатывать самой достаточно, а быть с тем, с кем хочется, а не с кем выгодно
Завжди з рушником• 10 мая в 14:17
Ответ дляИнтимная
Секс онли может подразумевать эксклюзивную связь, не спят с другими. Так что верности такой формат отношений не исключает)
Вчителька з мікрорайону• 10 мая в 14:19
Обирайте другого. Все одно з часом пристрасть зменшується і на перший план виходять прості людські відносини, взаємоповага, підтримка та розуміння. На одному сексі та подарунках далеко не проїдеш. І як взагалі можна обирати чоловіка, який декілька раз погано вчинив з вами?
автор Последний вагон • 10 мая в 14:21
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Там далеко не ʼдекілька разівʼ
Там систематично. І людина знала, що мені це неприємно
Интимная• 10 мая в 14:21
Ответ дляЗавжди з рушником
Да. Но если отношения только ради секса, то он в статусе поиска/ожидания более подходящей женщины, даже если больше ни с кем не спит
Вчителька з мікрорайону• 10 мая в 14:21
Ответ дляПоследний вагон
Там далеко не ʼдекілька разівʼ
Ну тоді як взагалі його можна розглядати в якості супутника життя?!
Мао_Мяо• 10 мая в 14:33
Ответ дляОпля Картопля
автору шкода втратити гроші першого)))) чогось згадалась класика)))
’Если бы губы Никанора Ивановича да приставить к носу Ивана Кузьмича, да взять сколько-нибудь развязности, какая у Балтазара Балтазарыча, да, пожалуй, прибавить к этому еще дородности Ивана Павловича – я бы тогда тотчас же решилась. А теперь поди подумай! просто голова даже стала болеть. Я думаю, лучше всего кинуть жребий’
Мао_Мяо• 10 мая в 14:35
Ответ дляOlga_72
ото задаєте незручні питання це як в сусідній темі одна розпинається, що їй б/у- секонд не потрібен і вона не повертає (це вона про свого колишнього). А він вже давно женився на другій
Відірву та викину• 10 мая в 14:35
Ответ дляПотішаюся
Так она уже все абьюзеру доложила.🤣 Он ее меняет, она его пошла менять.🤣
Відірву та викину• 10 мая в 14:37
Ответ дляПоследний вагон
Ну зараз з другим тільки
Ну вы ему тоже расскажите про первого, сделайте с него абьюзера или пусть тоже уходит.🤣
Відірву та викину• 10 мая в 14:38
Ответ дляOlga_72
Ну она еще пару лет может бегать. Там отношений особо и не было. С ней просто спали периодически, отношений не хотели.
автор Последний вагон • 10 мая в 14:40
Ответ дляМао_Мяо
Ви думаєте мені другий грошей не дає?